23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як налаштувати початковий екран Windows 8

Як налаштувати початковий екран Windows 8
На перший погляд початковий екран операційної системи Windows 8 дуже незручний для використання на звичайному комп’ютері. Здається, що він не може замінити звичне меню Пуск. Але це не так. Головною ідеєю початкового екрану є те, що кожен користувач може налаштувати його під свої потреби. У даній статті ми розповімо про те, як налаштувати початковий екран Windows 8 таким чином, щоб з ним було зручно працювати за звичайним настільним комп’ютером.

Видаліть непотрібні плитки

Перше що варто зробити , це видалити непотрібні плитки. Вивчіть всі плитки, які розташовані на вашому домашньому екрані і видаліть ті, якими не плануєте користуватися.

Як налаштувати початковий екран Windows 8
Для того щоб позбутися від непотрібної плитки клікніть по ній правою кнопкою мишки і натисніть на кнопку «Відмінити закріплення від екрану «Пуск».

Додайте потрібні програми

Тепер, коли ви видалили всі непотрібні плитки, напевно, ваш початковий екран виглядає майже порожнім. Його потрібно заповнити програмами, які ви часто використовуєте.

Закріпити програму на початковому екрані можна декількома способами. Наприклад, за допомогою контекстного меню в звичайному інтерфейсі.

Як налаштувати початковий екран Windows 8
Для цього знайдіть потрібну програму і натисніть правою кнопкою мишки. У вікні, виберіть пункт «Закріпити на початковому екрані». Після цього на вашому домашньому екрані з’явиться плитка з цією програмою.

Як налаштувати початковий екран Windows 8
Також можна скористатися пошуком прямо на початковому екрані. Після того як потрібна програма знайдена потрібно натиснути правою мишкою і натиснути на кнопку «Закріпити на екрані« Пуск ».

Крім програм на початковому екрані можна закріпити будь-який ярлик. Наприклад, ярлик, який вимикає комп’ютер або ярлик для запуску певного сайту. Це відкриває великі можливості для настройки головного екрана.

Групуйте плитки

Після того як на вашому домашньому екрані залишилися тільки найпотрібніші програми їх потрібно розділити по групах. Це дозволить більш швидко знаходити потрібну програму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Установка і видалення програм в Windows 10: де знаходиться

Групувати плитки дуже просто. Їх можна просто перетягувати від групи до групи. Для того щоб створити нову групу досить перетягнути одну з плиток на вільний простір.

Як налаштувати початковий екран Windows 8
Крім цього групам плиток можна давати імена. Для цього потрібно затиснути клавішу Cntrl і погуляти коліщатко мишки. Після того як масштаб початкового екрана зменшитися потрібно натиснути правою кнопкою мишки по плитці і натиснути на кнопку «Призначити ім’я групі».

Схожі статті

Куди зберігається Print Screen

Marina

На флешці не видно файлів

Dmitry

Як відключити UAC в Windows 8

Megusta

Залишити коментар