23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Налаштування провідника Windows

Налаштування провідника Windows
Провідник Windows або Explorer це програма за допомогою, якої ви виконуєте більшість дій в операційній системі Windows. З виходом операційної системи Windows Vista в Провіднику з’явилася велика кількість додаткових функцій, про які більшість користувачів навіть не здогадується. У даній статті ми розповімо про те, як за допомогою цих функцій можна поліпшити Провідник, зробивши роботу з комп’ютером більш швидкою і ефективною.

Вибране

Вікно Провідника розділене на дві частини. У лівій панелі є спеціальне меню «Вибране». У цей меню можна додати всі папки, з якими ви часто працюєте. Що б це зробити потрібно просто перетягнути папку з правої частини вікна.

Налаштування провідника Windows
Також ви можете привласнити унікальну іконку для будь-якої доданої в це меню папки. Щоб це зробити необхідно викликати властивості папки, розміщеної в меню «Вибране» і натиснути на кнопку «Змінити значок» на вкладці «Ярлик». Використання унікальних ікон дозволить вам швидше знаходити потрібну папку.

Прапорці для вибору елементів

Ви можете використовувати прапорці для того щоб виділяти файли або папки. Для цього відкрийте меню «Параметри папок» (затиснути клавішу Alt і запустити меню Сервіс — Параметри папок) і на вкладці «Вид» встановіть прапорець навпроти пункту «Використовувати прапорці для вибору елементів»

Налаштування провідника Windows
Після цього напроти файлів і папок з’явиться місце, в яке ви зможете встановлювати прапорці, таким чином, виділяючи файли або папки. Це дозволяє відмовитися від використання клавіатури під час виділення великої кількості елементів.

Налаштування провідника Windows
Автоматично розгортати до поточної папки

Ще одна корисна функція, про існування якої мало хто знає. Як і в попередньому випадку для того щоб включити цю функцію потрібно запустити меню «Параметри папок». На вкладці «Загальне» потрібно включити опцію «Автоматично розгортати до поточної папки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відкрити Редактор локальної групової політики в Windows 10

Налаштування провідника Windows
Після цього при переході по папках в бічній частині вікна буде відображатися все структура папок. Це дозволить швидко переходити до потрібної папки.

Налаштування провідника Windows
Використання правого бокового меню

У правій частині вікна Провідника також є додаткове меню. Воно відключено за замовчуванням і для того щоб його включити потрібно натиснути на іконку в правому верхньому куті вікна.

Налаштування провідника Windows
Після цього відкриється праве бокове меню, в якому ви зможете переглядати фотографії і текстові документи.

Схожі статті

Як відключити UAC в Windows 10

Megusta

Вчимося використовувати Msconfig

Coolio

Помилка No bootable device insert boot disk and press any key

Sasha

Залишити коментар