30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Що таке MicroSD ( SD ) карти

Що таке MicroSD ( SD ) карти
Багато користувачів, які не мають великого досвіду роботи з портативними гаджетами, задаються питанням, що таке MicroSD.

MicroSD — один з підтипів SD карт (Secure Digital Memory Card). Дана карта є носій інформації, призначений для використання в портативній техніці. Наприклад, такі пристрої як смартфони, планшети, фотоапарати і відеокамери найчастіше оснащуються слотом для підключення SD або MicroSD карт.

Зміст

  • Історія розвитку MicroSD
  • Область застосування SD і MicroSD

Історія розвитку MicroSD

Формат SD карт був розроблений на базі старого формату MMC-карт ще в 1999 році компаніями Panasonic, SanDisk і Toshiba. Пізніше була заснована організація SD Card Association для організації зусиль щодо поліпшення і просуванню формату SD. Однак MicroSD карти з’явилися тільки в 2004 році, коли компанією SanDisk був представлений стандарт TransFlash. А вже в 2005 році стандарт TransFlash був офіційно затверджений асоціацією SD Card Association під назвою MicroSD.

MicroSD карти мають надкомпактний розмірами (20 × 21,5 × 1,4 мм і вагу 1 грам), дозволяють зберігати до 32 гігабайт даних, при цьому забезпечують велику швидкість роботи. Пристрій з подібними характеристиками було просто приречено на величезну популярність.

Область застосування SD і MicroSD

SD карти бувають трьох типів: звичайні SD карти, MiniSD і MicroSD карти

Звичайні SD карти, найчастіше застосовуються в фото і відео камерах для зберігання знятих матеріалів. У той час як MiniSD і MicroSD застосовуються в більш компактних пристроях. Так, більшість сучасних мобільних телефонів, смартфонів і комунікаторів оснащуються роз’ємом для підключення MicroSD карти. В цьому випадку MicroSD карта використовується для зберігання фотографій, відеороликів, музики і програм.

Крім використання в мобільній техніці все частіше SD карти застосовуються як носій інформації і для більшої техніки. Наприклад, велика кількість сучасних ноутбуків і настільних комп’ютерів оснащуються пристроями під назвою кардрідер. Цей пристрій дозволяє швидко підключити SD карту або MicroSD карту (через спеціальний перехідник) до комп’ютера. Після підключення користувач може отримати доступ до карти як до звичайної флешці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке неттоп

Схожі статті

Як подивитися яка відеокарта на комп’ютері

Bobby

Як дізнатися яка у мене оперативна пам’ять

Murcia

Як оновити драйвер відеокарти

Dmitry

Залишити коментар