25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Домашній комп'ютер

Комп’ютер сам перезавантажується

Комп'ютер сам перезавантажується
Що робити якщо комп’ютер сам перезавантажується? З таким запитанням можна почути дуже часто. Оскільки самостійна перезавантаження комп’ютера дуже поширений баг.

В даній статті ми розглянемо найчастіші причини мимовільної перезавантаження комп’ютера.

Чому комп’ютер перезавантажується самостійно

Віруси. Зараження вірусами може призводити до найрізноманітніших ефектів. І в тому числі і до перезавантаження комп’ютера. Якщо комп’ютера сам перезавантажується і це відбувається досить регулярно перевірка на віруси це перше що необхідно зробити.

Перегрів процесора. Значне підвищення температури процесора обов’язково призведе до перезавантаження комп’ютера. Це захисний механізм, який не дозволяє спалити чіп в разі несправності системи охолодження. Для того щоб дізнатися температуру процесора ви можете скористатися спеціальними програмами або зайти в BIOS. Якщо температура процесора 60 або більше градусів, швидше за все причина перезавантаження саме в цьому.

Чи не сумісність комплектуючих комп’ютера. Якщо перезавантаження почалися після установки нових комплектуючих, поверніть комп’ютер до старої конфігурації і спробуйте попрацювати деякий час.

Чи не коректно встановлені або несумісні драйвери пристроїв.

Перебої з електрикою. Навіть незначні перепади напруги в електромережі можуть приводити до перезавантаження комп’ютера. Встановіть джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

Занадто слабкий або несправна блок живлення. Якщо перезавантаження трапляються під час високого навантаження на комп’ютер, наприклад при запуску ігор. Швидше за все, проблема в блоці живлення

Чи не справність інших комплектуючих комп’ютера.

Так що ж робити, якщо комп’ютер сам перезавантажується? В першу чергу спробуйте виключити перелічені вище проблеми. Швидше за все, один з них підійде під ваш випадок. Якщо причину перезавантажень визначити не вдалося, краще звернутися до фахівців, які займаються ремонтом комп’ютерів професійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комп'ютер довго вимикається

Схожі статті

Як встановити SSD диск

Alex

Як підключити телевізор як монітор

Alfonso

Як встановити звукову карту

Bobby

Залишити коментар