30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як розшарити папку в Windows 7

Як розшарити папку в Windows 7
Тут потрібно натиснути на кнопку «Загальний доступ». Після цього перед вами відкриється вікно «Загальний доступ до файлів». В цьому вікні можна налаштувати доступ до обраної вами папці.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580232425_Kak-rassharit-papku-v-Windows-7_1.png» title=»Як розшарити папку в Windows 7″ alt=»Як розшарити папку в Windows 7″ width=»550″ height=»363″ />
В поле введення набираємо «Все» або відкриваємо випадає і вибираємо пункт «Все» в ньому. Після цього в списку користувачів, які мають доступ до папки, з’явиться пункт «Все», а навпроти нього буде вказано рівень доступу. За замовчуванням, це «читання».

Якщо ви хочете щоб у користувачів, які підключаються до папки по мережі, була можливість редагувати і видаляти файли в расшаренной папці, то змініть значення «Читання» на «Читання і запис ».

Після того як ми додали користувача« Все »- зберігаємо результат натисканням на кнопку« Загальний доступ ». Процес збереження налаштувань займе кілька секунд, чекаємо, поки не з’явиться вікно з кнопкою «Готово».

Як розшарити папку в Windows 7
Тиснемо на кнопку «Готово» для того щоб закрити вікно «Загальний доступ до файлів».

Як розшарити папку в Windows 7
Все, наша папка вже розшарено. Але, для того щоб отримати до неї доступ з іншого комп’ютера вам доведеться вводити логін і пароль. У домашньому використанні це дуже незручно, тому необхідно відключити цю функцію.

Для цього відкриваємо Панель управління і переходимо по такому шляху: Мережа та Інтернет — Центр управління мережами і загальним доступом — Змінити додаткові параметри спільного доступу (посилання в лівій частині вікна).

У вікні, ви отримаєте доступ до великого кількість налаштувань, які стосуються роботи з мережею. Тут потрібно знайти пункт «Загальний доступ з парольного захистом» і відключити його.

Як розшарити папку в Windows 7
Після цього ви зможете підключати до Розшарені папках без необхідності введення пароля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як видалити тимчасові файли в Windows 7

Схожі статті

Чому не працюють колонки на комп’ютері якщо вони включені

Alex

Як поміняти розкладку клавіатури на Windows 10

Bobby

Куди зберігається Print Screen

Marina

Залишити коментар