23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Чому не працює монітор і що робити?

Чому не працює монітор і що робити?
Що робити якщо не працює монітор? Вихід з ладу монітора може поставити в глухий кут навіть досвідчених користувачів. Адже без монітора працювати з комп’ютером абсолютно неможливо. У даній статті ми розберемо найчастіші проблеми, які призводять до зникнення картинки з монітора.

Не работает монітор? Читайте далі!

Зміст

  • Чому не працює монітор
  • Інші проблеми
  • Що робити якщо не працює монітор ?

Чому не працює монітор

Чи не щільно вставлений кабель живлення. В першу чергу слід перевірити саме це. Вимкніть знову підключіть кабель живлення на задній частині монітора. Можливо, ви зачепили кабель ногою або переміщали монітор по столу, це могло призвести до відключення живлення.

Перевірте кабель від відеокарти. Якщо ви не закрутили спеціальні шурупи на роз’ємі, кабель може втрачати контакт. Вимкніть і знову підключіть кабель від монітора і відеокарти, після чого щільно закрутіть шурупи.

Кабель або роз’єми для підключення пошкоджений. Замініть обидва підключають кабелю. Перевірте стан роз’єму для підключення відеосигналу. Можливо, штирі всередині роз’єму загнуті або зламані.

Перевірте справність системного блоку. Можливо проблема в тому, що не включається комп’ютер. Спробуйте завантажити операційну систему без монітора, зверніть увагу на характерний звук при завантаженні. Також можна підключити комп’ютер до іншого монітора або телевізора.

Чи не справний відео вихід. Якщо ваша відеокарта оснащена декількома виходами для підключення моніторів, спробуйте підключити екран до іншого виходу.

Інші проблеми

Якщо монітор включається, але зображення виводиться з помилками і артефактами можливими причинами несправності можуть бути :

Перегрів відеокарти. Перевірте температуру відеокарти за допомогою спеціальних програм. Однією з кращих програм для перевірки температури процесора, відеокарти і інших компонентів комп’ютера є HWmonitor.

Погано підключений кабель від відеокарти. Перевірте кабель

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що робити, якщо підчепили на прогулянці кліща: чіткий алгоритм

Пошкоджений кабель від відеокарти. Замініть кабель

Розгін відеокарти. Якщо відеокарта розігнана, поверніть стандартні значення частот

Якщо ви перевірили всі вище перераховані проблеми, і несправність була виявлена, швидше за все, вийшов з ладу сам монітор. Зверніться в сервісний центр.

Що робити якщо не працює монітор?

Якщо проблема все-таки в моніторі, а працювати з комп’ютером потрібно негайно — є вихід. Всі сучасні телевізори оснащуються роз’ємом HDMI, а деякі навіть VGA і DVI. Такі телевізори можна без особливих зусиль підключити до будь-якого комп’ютера. Якщо ваша відеокарта оснащена роз’ємом HDMI то все, що вам потрібно зробити, це з’єднати телевізор і комп’ютер за допомогою HDMI кабелю, після чого за допомогою пульта перемкнути телевізор в HDMI режим. Якщо HDMI роз’єму на відеокарті немає, доведеться використовувати перехідники з DVI на HDMI.

Схожі статті

Як знімати відео з веб — камери

Alfonso

Як дізнатися свою материнську плату на Windows 7 і Windows 10

Megusta

Як перевірити швидкість флешки або SSD диска

Andrey

Залишити коментар