23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як додати програму в автозавантаження

Як додати програму в автозавантаження
Клацніть правою кнопкою мишки і запустіть пункт «Відкрити». Крім цього відкрити папку «Автозавантаження» можна й іншим способом. Для цього потрібно відкрити меню «Виконати» (комбінація клавіш Win + R) і ввести команду shell: Startup.

Після цього перед вами відкриється папка автозавантаження.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580232413_Kak-dobavit-programmu-v-avtozagruzku_1.png» title=»Як додати програму в автозавантаження» alt=»Як додати програму в автозавантаження» width=»600″ height=»126″ />
Для того щоб додати програму в автозавантаження просто створіть в цій папці ярлик потрібної вам програми. Після створення ярлика програма буде завантажуватися автоматично відразу після завантаження операційної системи. Для того щоб скасувати автозавантаження, налаштовану таким чином, буде досить видалити створений ярлик.

Потрібно відзначити, що додана таким чином програма буде завантажуватися автоматично тільки для того користувача, під аккаунтом якого були виконані ці маніпуляції. Для того щоб додати програму в автозавантаження відразу для всіх користувачів потрібно копіювати ярлик в папку C: ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup. Відкрити цю папку можна за допомогою меню «Виконати». Для цього потрібно ввести команду shell: Common Startup.

Як додати програму в автозавантаження за допомогою системного реєстру

Якщо метод зі створенням ярликів вам не підходить, то ви можете додати програму в автозавантаження за допомогою реєстру. Для цього відкрийте Редактор реесра (меню «Виконати» — команда regedit).

Як додати програму в автозавантаження
В редакторі реєстру потрібно знайти гілку реєстру з автозавантаженням.

  • Якщо ви хочете додати програму в автозавантаження тільки для поточного користувача, то вам потрібно знайти гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun.
  • Якщо ви хочете щоб програма завантажувалася автоматично для будь-якого користувача, то потрібно знайти гілку HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun.

У вибраній реєстру потрібно створити Строковий параметр з довільним ім’ям. А в якості значення даного строкового параметра ввести місце розташування програми, яку необхідно додати в автозавантаження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Інноваційна татуювання змінить програму імунізації

Як додати програму в автозавантаження
Для того щоб прибрати програму з автозавантаження, досить увійти в Редактор реєстру і видалити додану параметр

Схожі статті

Установка Windows 8 з флешки

Andrey

Як приховати і показати приховані папки в Windows 10

Bobby

Як безкоштовно завантажити Windows 10 з офіційного сайту Microsoft

Bobby

Залишити коментар