25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Система

Як повинен виглядати файл Hosts

Як повинен виглядати файл Hosts
На зображенні ви можете бачити те, як повинен виглядати файл hosts в операційній системі Windows XP. Якщо ви хочете відновити hosts файл в такому вигляді, то вам необхідно завантажити текстовий файл і скопіювати його вміст в ваш hosts файл.

Завантажити текстовий файл з вмістом файла hosts (Windows XP)

як повинен виглядати файл hosts в Windows Vista, Windows 7 і Windows 8

Як повинен виглядати файл Hosts
На зображенні ви можете бачити те, як повинен виглядати файл hosts в операційних системах Windows Vista, Windows 7 і Windows 8. Якщо ви хочете відновити hosts файл в такому вигляді, то вам необхідно завантажити текстовий файл і скопіювати його вміст в ваш hosts файл.

завантажити текстовий файл з вмістом Айла hosts (Windows Vista, Windows 7 і Windows 8)

Кілька порад з приводу файлу hosts

Як відновити файл hosts. Відновлювати файл hosts в його первісному вигляді зовсім не обов’язково. Символ «#» в файлі hosts означає, що будь-який текст, після цього символу, є коментарем і повинен ігноруватися операційною системою. Таким чином, всі рядки файлу hosts, які починаються з символу «#» ніяк не впливають на роботу системи і їх можна без шкоди видаляти.

Як знайти файл hosts. Для того щоб відновити файл hosts потрібно знати де він знаходиться. В операційній системі Windows він лежить в папці WINDOWSsystem32driversetc. Відкрити цю папку можна за допомогою команди% systemroot% system32driversetc, яку потрібно ввести у вікно «Виконати». Дізнайтеся більше про те, як знайти файл hosts в нашій статті.

Чим відкрити файл hosts. Файл hosts не має розширення, але, тим не менш, він є звичайним текстовим файлом. Тому його потрібно відкрити стандартною програмою Блокнот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  « Було виконано кілька пластичних операцій » Порошенко став виглядати молодо

Що робити якщо файл hosts видалений. Якщо файл видалений то ви можете відновити його створивши звичайний текстовий файл і видаливши розширення .txt.

Схожі статті

Що таке Гибернация в Windows 10

Megusta

Як прибрати програми з автозавантаження

Alex

Як перезавантажити Windows 8

Megusta

Залишити коментар