30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

BOOTMGR is missing

BOOTMGR is missing
Далі переходимо в розділ «Hard Disk Drive BBS Priorities».

BOOTMGR is missing
Тут можна налаштувати порядок жорстких дисків, які будуть використовуватися для завантаження операційної системи.

BOOTMGR is missing
В якості першого диска для завантаження вибираємо диск, на якому встановлена ​​операційна система. У нашому випадку це Intel SSD. Після цього повертаємося в розділ BOOT і перевіряємо порядок завантаження операційної системи.

BOOTMGR is missing
При необхідності міняємо порядок завантаження таким чином, щоб жорсткий диск використовувався в першу чергу. Після внесення всіх змін в налаштування BIOS зберігаємо результат, виходимо і пробуємо завантажити операційну систему. Якщо ви і далі бачите повідомлення «BOOTMGR is missing», значить проблема в завантажувальному секторі.

Увага! Налаштування BIOS можуть відрізнятися в залежності від моделі вашої материнської плати. Дана інструкція з налаштування BIOS приведена для прикладу.

BOOTMGR is missing — проблеми з завантажувальним сектором

Якщо після перевірки налаштувань BIOS проблема не вирішилася, то, швидше за все у вас пошкоджений завантажувальний сектор жорсткого диска. Для того щоб відновити завантажувальний сектор потрібно скористатися диском з операційною системою Windows.

Вставте диск і перезавантажте комп’ютер. Після перезавантаження ви побачите повідомлення «Press any key to boot from CD or DVD».

BOOTMGR is missing
Натисніть на будь-яку клавішу для того щоб комп’ютер почав завантажуватися з оптичного диска. Після завантаження з диска ви побачите вікно з вибором мови. Вибираємо російський і натискаємо на кнопку «Далі».

BOOTMGR is missing
В наступному вікні потрібно натиснути на посилання «Відновлення системи».

BOOTMGR is missing
Далі запуститься вікно пошуку встановлених операційних систем Windows .

BOOTMGR is missing
Якщо на комп’ютері є проблеми із завантаженням операційної системи, то вам буде запропоновано виправити помилку і перезапустити комп’ютер. Тиснемо на кнопку «Виправити і перезапустити». Якщо проблеми із завантаженням не будуть виявлені, то ви побачите вікно «Параметри відновлення системи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Помилка " bootmgr is missing press ctrl alt del to restart " на Windows 7 - що робити?

BOOTMGR is missing
Якщо після цього ситуація з помилкою «BOOTMGR is missing» не зважилася, то знову завантажується з інсталяційного диска Windows і переходимо в розділ відновлення системи. Цього разу нам запропонують вибрати операційну систему. Вибираємо і тиснемо на кнопку «Далі».

BOOTMGR is missing
Після цього перед вами має відкритися вікно «Параметри відновлення системи».

BOOTMGR is missing
Відкриваємо командний рядок і вводимо по черзі дві команди :

  • bootrec / fixboot
  • bootrec / fixmbr

BOOTMGR is missing
Після цього помилка «BOOTMGR is missing» повинна зникнути і комп’ютер повинен завантажитися в штатному режимі.

Схожі статті

Як відкрити файл RAR

Serega

Як відключити гібернацію

Coolio

Як видалити тимчасові файли в Windows 7

Megusta

Залишити коментар