23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Домашній комп'ютер

Який процесор краще i5 або i7

Багато користувачів хочуть купити собі комп’ютер з процесором Intel. Але не знають, який процесор краще i5 або i7? Якщо відповісти просто, то процесор i7 значно краще. Процесори Intel Core i7 є одними з найбільш просунутих серед всіх процесорів від Intel. Та й взагалі на ринку процесорів у них не багато конкурентів. У порівнянні з Core i5, процесори Intel Core i7 підтримують більш високі тактові частоти, оснащуються великою кількістю кеш пам’яті і включають в себе всі найновіші розробки компанії Intel.

Однак, якщо ви вибираєте процесор між i5 і i7, то не слід зациклюватися на останньому. Intel Core i7 це дуже потужне рішення, але найчастіше така потужність просто не потрібна. Можливо буде розумніше придбати Intel Core i5 і трохи заощадити на покупку більш потужної відеокарти.

Взагалі у компанії Intel є кілька лінійок процесорів. Перерахуємо їх у порядку зростання продуктивності: Intel Celeron, Intel Pentium, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7 і Intel Xeon.

Процесори Intel Celeron, Intel Pentium, Intel Core i3 використовуються в найпростіших і дешевих комп’ютерах. Дані чіпи відмінно справляються з роботою в Інтернеті, офісними програмами і не складними іграми. Для сучасних комп’ютерних ігор краще брати процесори Intel Core i5 і Intel Core i7. Вони забезпечать максимальну продуктивність і дозволять повністю розкрити можливості вашої відеокарти.

Також у корпорації Intel є процесори під торговою маркою Xeon. Вони призначені для використання в серверних рішеннях. Хоча іноді використовуються і в звичайних настільних комп’ютерах. Наприклад, такі чіпи встановлюються в професійний комп’ютер Apple Mac Pro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підібрати процесор до материнської плати

Схожі статті

Як дізнатися тип оперативної пам’яті комп’ютера

Megusta

Гріється процесор на комп’ютері: що робити?

Bobby

Як перевірити температуру ноутбука

Alfonso

Залишити коментар