23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як викликати командний рядок

Як викликати командний рядок
Спосіб № 2. Виклик командного рядка за допомогою меню «Виконати».

В операційній системі існує такий спосіб запуску програм як меню «Виконати». Для того щоб відкрити це меню використовуйте комбінацію клавіш Windows + R. Після цього перед вами відкриється вікно «Виконати».

Як викликати командний рядок
В це вікно потрібно ввести команду «cmd» і натиснути на клавішу введення.

Спосіб № 3. Виклик командного рядка з допомогою пошуку.

В операційній системі Windows 7 і Windows 8 є відмінна система пошуку. З її допомогою можна знайти будь-який файл або програму.

Якщо ви використовуєте Windows 7 то відкрийте меню Пуск і введіть «Командний рядок». Після цього операційна система знайде потрібну програму і запропонує її відкрити.

Як викликати командний рядок
Якщо ви використовуєте Windows 8, то пошук програми потрібно виконувати на стартовому екрані. Перейдіть до стартового екрану і введіть «Командний рядок». Після цього запустіть програму, яку вам запропонує операційна система.

Спосіб № 4. Виклик командного рядка за допомогою контекстного меню.

Всі знають, як відкрити контекстне меню. Для цього достатньо натиснути правою кнопкою по файл або папці. Але далеко не всі знають, що контекстне меню має приховані функції. Для того щоб побачити всі доступні фунции контекстного меню, потрібно перед його викликом затиснути клавішу Shift.

Отже, для того щоб викликати командний рядок за допомогою контекстного меню необхідно затиснути клавішу Shift і клацнути правою кнопкою по будь-якій папці або диску . Після цього в потрібно вибрати функцію «Відкрити вікно команнд».

Як викликати командний рядок
Цей спосіб виклику командного рядка зручний ще й тим, що в даному випадку командний рядок почне свою роботу саме з обраної вами папки або диска.

Спосіб № 5. Відкриття командного рядка безпосередньо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як перезавантажити комп'ютер через командний рядок

В крайньому випадку, ви можете відкрити командний рядок безпосередньо. Для цього потрібно перейти в папку C: Windowssystem32 і запустити файл cmd.exe.

Схожі статті

Як дізнатися характеристики свого комп’ютера на Windows 10

Maxim

Як додати гру або програму в виключення брандмауера Windows 10

Undershmidtther

Як відкрити командний рядок від імені адміністратора в Windows 7

Sasha

Залишити коментар