30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Що робити якщо перегрівається комп’ютер

Що робити якщо перегрівається комп'ютер
Програма HWmonitor

Типова температура в режимі простою:

  • Для жорстких дисків до 40 градусів.
  • Для процесора до 45 градусів.
  • Для відеокарти до 50 градусів.

Під навантаженням типовими температурами є:

  • Для жорстких дисків до 45 градусів.
  • Для процесора до 60 градусів.
  • Для відеокарти до 75 градусів.

Якщо температури, які показує програма HWmonitor, значно перевищують зазначені вище, то це означає , що ваш комп’ютер перегрівається.

Причини перегріву комп’ютера

Дл того щоб зрозуміти, що потрібно робити в разі перегріву комп’ютера, розглянемо основні причини, які можуть призводити до перегріву.

  • Пил. Найпоширеніша причина перегріву комп’ютера. Пил забивається в радіатори і осідає на мікросхемах і платах. Це призводить до того, що система охолодження не може працювати нормально. Для того щоб вирішити проблему, необхідно почистити комп’ютер від пилу, як це робиться ми розповідали про одну з наших статей. При видаленні пилу потрібно звернути особливу увагу на ті компоненти, температура яких найбільше перевищувала граничні значення. Після очищення системного блоку порівняйте температурні показники. Швидше за все, температура компонентів повернулася в норму.
  • Неправильна установка системного блоку. Огляньте ваш системний блок. У більшості системних блоків на бічних стінках є спеціальні отвори для вентиляції. Можливо, ви встановили системний блок таким чином, що ці отвори виявилися, закриті меблями або іншими предметами. Також потрібно звернути увагу на батареї центрального опалення. Якщо системний блок встановлений занадто близько до них, то це може призводити до перегріву комп’ютера.
  • Погана циркуляція повітря в системному блоці. Можливо, ваш комп’ютер просто погано охолоджується. В цьому випадку потрібно придбати додаткові кулери які встановлюються в системний блок. Вони не створюють занадто багато шуму, але при цьому значно знижують температуру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що робити з сивиною: рада медиків

Схожі статті

Як зробити мікрофон голосніше

Tanya

Що таке вінчестер або жорсткий диск в комп’ютері

Bobby

Перегрівається процесор: чому і що робити?

Elena

Залишити коментар