25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Домашній комп'ютер

Як дізнатися який у мене процесор

Як дізнатися який у мене процесор
Тут потрібно знайти і відкрити пункт «Процесори». У випадаючому меню ви зможете побачити назву процесора. В даному випадку це Intel Core i5-2310 з тактовою частотою 2.9 ГГц. Також в «Диспетчері завдань» ви можете дізнатися назву вашої відеокарти і інших комплектуючих комп’ютера.

Використовуємо програму CPU-Z.

«Диспетчер пристроїв» дозволяє дізнатися назву процесора. Але найчастіше, під питанням, як дізнатися який у мене процесор, користувачі розуміють загальні характеристики процесора, а не тільки інформацію про його назві.

Однією з кращих програм для перегляду інформації про процесор є програма CPU-Z. Вона оснащена великою кількістю функцій і задовольняє вимоги, як звичайних користувачів, так і просунутих любителів розгону.

Як дізнатися який у мене процесор
Інтерфейс програми складається з кількох вкладок. Перша вкладка називається CPU, тут виводиться вся доступна інформація про процесор.

Також за допомогою програми CPU-Z ви можете отримати інформацію про материнську плату, оперативну пам’ять і відеокарту. Для цього перейдіть на відповідні вкладки програми.

Використовуємо BIOS.

Якщо на комп’ютері не встановлена ​​операційна система, але вам необхідно дізнатися, який процесор встановлений, то ви можете скористатися БІОС. Увійдіть в БІОС і знайдіть інформацію про процесор.

Як дізнатися який у мене процесор
Залежно від версії БІОС дана інформація може розташовуватися в різних місцях. Але, її не складно знайти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися характеристики свого комп'ютера на Windows 10

Схожі статті

Як вибрати зовнішній жорсткий диск

Serega

Як дізнатися який чіпсет на материнській платі

Andrey

Що таке драйвер

Scooby

Залишити коментар