23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Домашній комп'ютер

Як підібрати процесор до материнської плати

Як підібрати процесор до материнської плати
Назва сокета буде вказано на першій вкладці програми CPU-Z, навпроти напису «Package». Також за допомогою даної програми можна дізнатися виробника і модель материнської плати. Для цього потрібно перейти на вкладку «Mainboard».

Як підібрати процесор до материнської плати
Те, що материнська плата оснащена тим чи іншим сокетом, ще не гарантує, що вона підтримує всі процесори з таким же сокетом. Деякі найновіші процесори можуть не працювати. Тому для того щоб підібрати процесор до материнської плати, необхідно зайти на сайт виробника даної плати і переглянути список підтримуваних процесорів. Знайти потрібну інформацію не складно. Досить ввести назву материнської плати в пошукову систему і перейти на офіційний сайт виробника.

Якщо у вас є материнська плата, до якої потрібно підібрати процесор, але комп’ютер не працює або взагалі не зібраний. Те ви можете подивитися назву материнської плати на її коробці. Якщо і коробки немає, то уважно огляньте саму плату, на її поверхні має бути нанесено назву.

Після того як ви знаєте назву сокета і материнської плати підбір процесора не складає труднощів. Спочатку вибираєте процесор, який оснащений за потрібне сокетом, а потім перевіряєте, чи підтримується він вашою материнською платою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як поміняти процесор на комп'ютері на більш потужний

Схожі статті

Як перевірити оперативну пам’ять комп’ютера

Alfonso

Як встановити Linux на віртуальну машину

Bobby

Як замінити батарейку на материнській платі

Alex

Залишити коментар