30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як прибрати програми з автозавантаження

Як прибрати програми з автозавантаження
Після того як перед вами відкриється вікно «Конфігурація системи» перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Тут потрібно зняти позначки навпроти програм, які ви хочете прибрати з автозавантаження.

title=»Як прибрати програми з автозавантаження» alt=»Як прибрати програми з автозавантаження» width=»589″ height=»352″ />
Для того аби зберегти результати настройки натисніть на кнопку «Ok». Все, таким ось простим способом можна прибрати з автозавантаження непотрібні програми.

Крім автозавантаження за допомогою утиліти Msconfig можна управляти і службами. Запустіть Msconfig, перейдіть на вкладку «Служби» і зніміть позначки з непотрібних вам програм. Для того щоб вам було простіше працювати зі списком служб, увімкнітьАрхів «Не відображати служби Майкрософт». Після включення даної функції в списку служб будуть відображатися тільки служби сторонніх програм.

Як прибрати програми з автозавантаження
Після зняття позначок навпроти непотрібних програм збережіть результат настройки натисканням на кнопку «Ok».

Як прибрати програми з автозавантаження за допомогою програми Autoruns

Для того щоб прибрати непотрібні програми з автозавантаження ви можете скористатися спеціальними програмами. Однією з найбільш потужних програм що така є програма Autoruns. За допомогою даної невеликої утиліти дуже зручно управляти програмами в автозавантаженні. Дана програма є безкоштовною і її можна завантажити з офіційного сайту.

Інтерфейс програми Autoruns складається з безлічі вкладок, в яких відображені всі програми і компоненти операційної системи, які завантажуються автоматично.

Як прибрати програми з автозавантаження
Але, для того щоб прибрати програми з автозавантаження в Windows 7 нам зовсім не обов’язково розбиратися з усіма вкладками цієї програми. Все що нас цікавить це вкладки «Logon» (тут зосереджені всі основні способи автозавантаження програм) і «Services» (тут відображаються служби). Загалом вкладки «Logon» і «Services» це аналоги вкладок «Автозавантаження» і «Служби» з утиліти Msconfig. Отже, відкриваємо програму Autoruns, переходимо на вкладку «Logon» і знімаємо позначки навпроти програм, які ми прагнемо прибрати з автозавантаження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Огляд програми foobar2000

Як прибрати програми з автозавантаження
Якщо хочете відключити деякі служби, то перейдіть на вкладку «Services» і повторіть скасування позначення. У програмі Autoruns змін які застосовуються автоматично, так, що після настройки можна просто закрити програму.

Схожі статті

Як додати програму в автозавантаження в Windows 10

Undershmidtther

Як відключити залипання клавіш на Windows 7 або Windows 10

Elena

Як змінити розширення файлу

Bobby

Залишити коментар