23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як відключити файрвол Windows 7

Як відключити файрвол Windows 7
Після цього вам потрібно відкрити розділ «Брандмауер Windows».

Як відключити файрвол Windows 7
В вікні «Брандмауер Windows» вам необхідно клікнути по посиланню «Включення і відключення брандмауера Windows». Це посилання знаходиться в лівій частині вікна.

Як відключити файрвол Windows 7
Після цього ви потрапите у вікно з настройками брандмауера Windows 7. Тут можна включити або відключити файрвол Windows 7. Для того щоб відключити файрвол Windows 7 вам необхідно встановити дві позначки навпроти функції «відключити бранмауер Windows 7 (не рекомендується)».

Як відключити файрвол Windows 7
Для того щоб зберегти зміни в настройках закрийте вікно натисканням на кнопку «Ok».

Як відключити файрвол Windows 7 за допомогою управління службами

Крім цього ви можете відключити файрвол Windows 7 за допомогою відключення відпо ствующей служби. Зробити це можна в такий спосіб. Відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека — Адміністрування — Служби». У вікні «Служби» ви побачите список служб, тут потрібно знайти службу під назвою «Бранмауер Windows».

Як відключити файрвол Windows 7
Клацніть правою кнопкою мишки по службі «Бранмауер Windows» і виберіть пункт «Властивості». Після цього перед вами відкриється вікно з властивостями даної служби. Для того щоб її залишити вам необхідно змінити тип запуску з «Автоматично» на «Відключено», а також натиснути на кнопку «Залишити».

Як відключити файрвол Windows 7
Для того щоб зберегти настройки закрийте вікно з властивостями служби натиснувши на кнопку «Ok» і перезавантажте комп’ютер. Після наступного перезавантаження файрвол Windows 7 буде відключений.

Потрібно відзначити, що відключати файрвол Windows 7 без установки іншого файрволу небезпечно. Таким чином, ви значно знизите рівень захисту вашого комп’ютера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як записати на флешку Windows 10

Схожі статті

Помилка Reboot and select proper boot device

Coolio

Як зробити скріншот на комп’ютері за допомогою клавіатури

Lamaxima

Журнал подій в Windows 10: що це таке і як його відкрити

Maxim

Залишити коментар