23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Офісні програми

Програми для створення відеокліпів

Програми для створення відеокліпів
Головними перевагами програми VirtualDub є: простий і зрозумілий інтерфейс, повний контроль над процесом кодування відео і висока швидкість роботи, навіть на слабиз комп’ютерах.

Також існує програма VirtualDubMod. Вона побудована на вихідних кодах VirtualDub і оснащена деякими додатковими функціями. Офіційним сайтом даної програми є http://virtualdubmod.sourceforge.net/./p

Відео з демонстрацією можливостей VirtualDub:

До речі, якщо ви створюєте відеокліпи, то вам стане в нагоді хороший відео конвертер

Програми для створення відеокліпів
.

Avidemux

Офіційний сайт: http://avidemux.sourceforge.net/./p

Avidemux це проста і не вимоглива до ресурсів програма для створення і редагування відеокліпів. За допомогою даної програми користувач може виконувати нескладне редагування відеокліпів, видаляти непотрібні частини і накладати фільтри.

Скріншот інтерфейсу Avidemux:

Програми для створення відеокліпів
Як і VirtualDub, програма Avidemux є повністю безкоштовною програмою з відкритими початковими кодами. Більш того Avidemux це кроссплатформенная програма. Це означає, що підтримує кілька операційних систем. Зараз існують версії під Windows, Mac OS X, Linux і інші UNIX-подібні системи. Природно, цей факт не створить жодних незручностей користувачам операційної системи Windows. Для того щоб встановити Avidemux досить завантажити EXE файл з офіційного сайту.

Відео з демонстрацією можливостей Avidemux:

Розглянемо більш детально основні функції Avidemux:

 • Avidemux дозволяє відкривати просто величезна кількість різних мультимедіа форматів, серед яких:
  • Медіа формати: AVI, OpenDML, Matroska, ASF, Flash Video, MPEG PS / TS, OGM, NuppelVideo, QuickTime , 3GPP, MPEG 4.
  • Зображення: BMP, JPEG, PNG.
  • Відео формати: Cinepak, H.263, H.264, DV, FFV1, HuffYUV, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4 Simple Profile / Advanced Simple Profile (Підтримуються кодеки FourCCs: DIVX, DX50, XVID, FMP4 і M4S2), MSMPEG 4 v. 2 (FourCC DIV3), MJPEG, Raw RGB, VP3, SVQ3, VP6F (за допомогою libavcodec), VP8 і WMV 2
  • Аудіо формати: AAC, AC3, AMR narrow band, Vorbis, MP3, MP2, WAV PCM, WAV LPCM і WMA.
  • Avidemux дозволяє зберігати результати роботи в таких форматах:
   • Медіа формати: AVI (один або два канали аудіо), Flash Video, MP4, OGM, Matroska , MPEG (VCD / SVCD / DVD compatible separate)
   • Зображення: BMP і JPEG.
   • Відео формати: H.263, H.264, FFV1, MPEG 1, MPEG 2, HuffYUV, MPEG 4 (SP / ASP, використовуючи FFmpeg MPEG 4 або Xvid) і MJPEG.
   • Аудіо формати: AAC, AC3, Ogg Vorbis, MP3, MP2, WAV PCM, WAV LPCM.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програми для дефрагментації

Можливо вам буде цікаво: старіша стаття про програми для створення відеокліп в

Програми для створення відеокліпів
.

Платні програми для створення відеороликів

Платних програм для створення відеороликів значно більше. Розглянути їх все в рамках однієї статті не представляється можливим. Тому ми коротко розповімо про програми, які користуються найбільшою популярністю.

Adobe Premiere Pro

Офіційний сайт: www.adobe.com/ru/products/premiere.html./p

Adobe Premiere Pro це професійна програма для створення відеороликів за допомогою нелінійного відеомонтажу. Premiere Pro дозволяє працювати відразу з декількома потоками відео і аудіо даних, монтуючи їх в один відео файл. При цьому користувачеві надається великий вибір різноманітних ефектів і фільтрів, що дозволяє отримати якісну, професійну картинку.

Скріншот інтерфейсу Adobe Premiere Pro:

Програми для створення відеокліпів
Програма Adobe Premiere Pro використовується для створення професійних відеороликів вже багато років. Перша версія цієї програми з’явилася ще в далекому 1991 році. Тоді програма мала назву просто Adobe Premiere і працювала на платформі Mac OS. Перша версія для операційної системи Windows з’явилася в 1993 році. Починаючи з 2003 року програма називається Adobe Premiere Pro.

Відео з демонстрацією можливостей Adobe Premiere Pro:

Завантажити пробну версію програми Adobe Premiere Pro можна на офіційному сайті .

SONY Vegas

Офіційний сайт: www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware./p

SONY Vegas — ще одна платна професійна програма для створення відеороликів будь-якої складності. SONY Vegas дозволяє виконувати нелінійний відеомонтаж відразу з декількома відео і аудіо потоками. Компанія SONY впровадила в своє дітище всі необхідні функції не тільки для редагування відео, але і для роботи зі звуком. Завдяки чому програма зараз високо цінується професіоналами.

Скріншот інтерфейсу SONY Vegas:

Програми для створення відеокліпів
Також програма SONY Vegas оснащена великою кількістю професійних функцій, за допомогою яких можна значно підвищити ефективність обробки відео. Наприклад, SONY Vegas підтримує прискорення обробки відео матеріалів за допомогою ресурсів графічного процесора (GPU).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безкоштовні програми для Windows 10 ( очищення і оптимізація ПК, антивіруси, програми для роботи з поштою )

Відео з демонстрацією можливостей SONY Vegas:

Завантажити пробну версію програми SONY Vegas можна на офіційному сайті.

Adobe After Effects

Офіційний сайт: www.adobe.com/products/aftereffects.html./p

Adobe After Effects — ще одна просунута програма від компанії Adobe. After Effects дозволяє редагувати і створювати вражаючі уяви ефекти для ваших відеороликів.

Як і Adobe Premiere Pro, програма After Effects має довгу історію. Її перша версія з’явилася в 1993 році. Тоді над даною програмою працювала компанія під назвою Company of Science and Art (CoSA). Пізніше компанію CoSA разом з After Effects придбала корпорація Aldus. А ще через рік Aldus стала частиною Adobe. Так програма After Effects стала одним їх продуктів компанії Adobe.

Скріншот інтерфейсу Adobe After Effects:

Програми для створення відеокліпів
After Effects це вже професійна програма для створення відеороликів і відеокліпів. Її часто використовують для створення музичних кліпів, рекламних роликів, а також для створення титрів в художніх фільмах і телевізійних передачах.

Величезний набір можливостей After Effects легко розширюється за допомогою плагінів. Завдяки великому вибору плагінів програму After Effects також використовують в поліграфії та дизайні для редагування статичних зображень.

Відео з демонстрацією можливостей Adobe After Effects:

Завантажити пробну версію програми Adobe After Effects можна на офіційному сайті.

Схожі статті

Як прибрати фон в Word при копіюванні з Інтернету

Sasha

Як створити саморозпаковується в 7zip, WinRAR або WinZip

Maxim

Як поставити знак градуса на клавіатурі

Marina

Залишити коментар