23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Офісні програми

Програма для перегляду відео

Програма для перегляду відео
Ми вже писали про програми для перегляду mkv, в цей раз тема буде розкрита трохи ширше, ми поговоримо про програми для перегляду відео. Операційна система Windows оснащена стандартною програмою для перегляду відео, однак, це рішення не дуже зручне і універсальне.

Тому багато користувачів вважають за краще використовувати сторонні програми. Розглянемо програми, які користуються найбільшою популярністю серед користувачів.

Популярні програми для перегляду відео

Winamp — багатофункціональний мультимедіа плеєр. Інтерфейс програми Winamp розроблявся в першу чергу для зручного прослуховування музики, тому як програма для перегляду відео дане рішення не дуже зручно. Однак якщо ви не дуже часто дивіться відео медіаплеєр Winamp вам підійде ідеально.

Невелике відео про можливості Winamp англійською:

Завантажити програму Winamp

VLC media player — потужний універсальний програвач відео. Крім перегляду звичайного відео, даний плеєр дозволяє без проблем дивитися DVD, а також потокове IPTV відео. Також VLC media player оснащений вбудованими кодеками, що дозволяє переглядати всі популярні формати відео без установки кодеків від сторонніх розробників.

Програма для перегляду відео
Завантажити програму VLC media player

GOM Player — відмінна універсальна програма з приємним дизайном. Даним плеєром я активно користувався до переходу на VLC media player. Як і VLC даний програвач має на борту всі популярні кодеки і відтворює більшість форматів відео без проблем.

Програма для перегляду відео
Завантажити програму GOM Player

KMPlayer — ще один непоганий програвач відео. По набору функцій і інтерфейсу схожий на GOM Player, але при цьому менш зручний. Проте, KMPlayer цілком гідний плеєр і має своїх шанувальників.

Програма для перегляду відео
Завантажити програму KMPlayer

QuickTime — медіа програвач від компанії Apple. Не дивлячись на те, що QuickTime вміє відтворювати багато форматів, користувачі найчастіше використовують його лише для відтворення відеороликів в його фірмових форматах * .mov і * .qt.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програма для створення завантажувальної флешки

Програма для перегляду відео
Завантажити програму QuickTime

QuickTime Alternative — більш зручна і швидка програма для перегляду відео в форматах * .mov і * .qt. Як можна зрозуміти з назви, плеєр QuickTime Alternative позиціонується як альтернатива QuickTime.

Завантажити програму QuickTime Alternative

RealPlayer — як і плеєр QuickTime дана програма найчастіше застосовується користувачами для перегляду фірмових форматів. В даному випадку це: RealAudio (* .ra, * .rm), RealVideo (* .rv, * .rm, * .rmvb), RealPix (* .rp), RealText (* .rt), RealMedia Shortcut (*. ram, * .rmm). Проте, RealPlayer виглядає більш привабливо, ніж QuickTime. Він володіє більш зручним інтерфейсів, дозволяє переглядати всі популярні формати відео, і що найцікавіше дозволяє програвати формат QuickTime.

Програма для перегляду відео
Завантажити програму RealPlayer

Real Alternative — як і QuickTime Alternative, даний плеєр є альтернативою. Він призначений для перегляду відео в фірмових форматах RealPlayer. При цьому він має більш простим інтерфейсом, завдяки чому користується великою популярністю у користувачів, яким необхідно переглядати формати RealVideo.

Завантажити програму Real Alternative

Схожі статті

Безкоштовний текстовий редактор

Scooby

Як виділити весь текст в Word

Maxim

Як зробити альбомний аркуш в Word

Maxim

Залишити коментар