23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Офісні програми

Програми для дефрагментації

Програми для дефрагментації
Програма для дефрагментації, яка краща і яку вибрати. Подібним питанням часто задаються ті користувачі, які вирішили проводити дефрагментацію жорсткого диска регулярно.

В одній з попередніх статей ми вже говорили про те, що таке фрагментація і дефрагментація. Цього разу в статті будуть розглянуті кращі платні і безкоштовні програми для дефрагментації. Зараз на ринку існує величезний вибір програм для дефрагментації. В першу чергу ми розглянемо безкоштовні рішення. Можливо, ви зможете вибрати, що то з них, в іншому випадку у вас завжди є можливість придбати потужну платну програму для дефрагментації.

Зміст

  • Безкоштовні програми для дефрагментації
  • Платні програми для дефрагментації

Безкоштовні програми для дефрагментації

Piriform Defragger — проста і надійна програма для дефрагментації. Defragger не вимагає установки і може працювати відразу після того як ви його скачали. Незважаючи на свою простоту і невеликий розмір Piriform Defragger відмінно справляється з дефрагментацією дисків на файлових системах NTFS і FAT32. При цьому дана програма дозволяє проводити дефрагментацію не тільки диска в цілому, але й окремих файлів, що може значно заощадити час.

Програми для дефрагментації
Auslogics Disk Defrag — ще одна проста і ефективна програма для дефрагментації дисків на базі файлових систем FAT 16/32 і NTFS. Програма Disk Defrag оснащена планувальником завдань, що дозволяє виконувати дефрагментацію регулярно і в точно зазначений час. Як і попередня програма, Auslogics Disk Defrag дозволяє виконувати дефрагментацію окремих файлів і папок.

Програми для дефрагментації
MyDefrag — швидка і проста програма для дефрагментації жорстких дисків, а також дискет, карт пам’яті і USB накопичувачів. Однією з особливостей програми MyDefrag є можливість проводити дефрагментацію під час роботи скрінсейвера (хранителя екрану). Крім цього MyDefrag оснащена версією для роботи з командного рядка, планувальником завдань, різними алгоритмами дефрагментації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безкоштовні програми для запису відео з екрану

Програми для дефрагментації

Платні програми для дефрагментації

OO Defrag — просунута програма для дефрагментації . Програма O O Defrag дозволяє працювати з файловими системами FAT, FAT32, NTFS і NTFS5. Серед функцій програми необхідно зазначити: підтримка масивів Volume / Stripe Sets, заміна стандартної утиліти для дефрагментації, робота у фоновому режимі, робота за розкладом, інтегрування в консоль MMC, п’ять різних режимів дефрагментації. Програма O O Defrag дозволяє виконувати дефрагментацію будь-яких дисків швидко і якісно.

Програми для дефрагментації
Ashampoo Magical Defrag — потужна програма для дефрагментації дисків у фоновому режимі. Програма запускається як системна служба і проводить дефрагментацію практично непомітно для користувача. При цьому ви маєте повний контроль над програмою і можете управляти її роботою. Наприклад, якщо ви бажаєте спостерігати за процесом дефрагментації ви можете включити висновок графічних даних.

Програми для дефрагментації
Raxco PerfectDisk — ще одна потужна платна програма для дефрагментації. PerfectDisk може виконувати дефрагментацію в двох режимах. В одному з режимів програма фрагментірует диск з урахуванням частоти звернення до файлів. Так, файли, з якими користувач активно працює, переміщаються в початок диска. Це дозволяє досягти максимальної швидкості роботи. Крім цього Raxco PerfectDisk вміє: працювати з окремими файлами, працювати в режимі зберігача екрану, а також працювати згідно планувальником завдань.

Програми для дефрагментації

Схожі статті

Чим відкрити fb2

Maria

Програми для діагностики комп’ютера

Scooby

Як поміняти орієнтацію однієї сторінки в Word

Murcia

Залишити коментар