30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Як вибрати ігрову мишу

Як вибрати ігрову мишу
Матеріали корпусу. Останнім часом стали популярні ігрові мишки з прогумованими покриттями. Такі мишки набагато приємніше тримати в руці. Вони не вислизають навіть з спітнілих рук. Звичайний пластик, який використовують у виробництві мишок, також буває різної якості. У дешевих моделях він може бути занадто шорстким або занадто слизьким, що негативно позначиться під час гри.

Тефлонові ніжки. Зараз практично всі мишки оснащуються тефлоновим ніжками для поліпшеного ковзання. Але, в дешевих моделях ці ніжки дуже маленькі і швидко стираються. Тому при виборі ігрової мишки варто звернути увагу на розмір тефлоновим ніжок, вони повинні бути досить великими і товстими.

Вага ігрової мишки. Вага мишки також має значення. Тим важче ваша мишка тим точніше ви можете навести приціл. Але при збільшенні ваги знижується швидкість пересування прицілу. Тому оптимальним вибором буде ігрова мишка зі спеціальними обважнювачами, які можна виймати і встановлювати всередину мишки самостійно.

Функціональність ігрових мишок

Другою характеристикою, яку слід враховувати, є функціональність мишки. Сюди відносяться додаткові кнопки, дозвіл сенсора і програмне забезпечення для тонкої настройки вашої ігрової мишки.

Як вибрати ігрову мишу
Тип сенсора. Зараз у продажу є мишки з оптичними і лазерними сенсорами. Відмінностей між цими двома технологіями небагато:

  • Дозвіл сенсора. У лазерних мишок дозвіл сенсора завжди трохи більше.
  • Чутливість до ігрової поверхні. Лазерні мишки менш чутливі до якості ігрової поверхні і можуть працювати на будь-який не прозорій поверхні.
  • Чутливість до сміття на ігровий поверхні. Лазерні мишки вимагають чистої ігрової поверхні. Інакше курсор мишки може сіпатися при попаданні на дрібні і рухомі предмети. В оптичних мишок такої проблеми немає.

В цілому, будь-яких серйозних переваг лазерні мишки не дають. Тому вибирати виключно лазерні ігрові мишки, тільки тому, що «він крутіше» немає абсолютно ніякого сенсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вибрати SD карту пам'яті

Дозвіл сенсора. Дозвіл сенсора — це характеристика, на яку звертають найбільше уваги. Сучасні ігрові мишки оснащуються сенсорами з здатністю 5600 dpi і більше. Нормальним показником для ігрової мишки буде 3000 dpi. У більшості випадків цього цілком достатньо.

Додаткові кнопки. Більшість ігрових мишок оснащуються додатковими кнопками. У деяких мишка це тільки одна кнопка для перемикання dpi, а в деяких кількість додаткових кнопок може досягати величезної кількості. Наприклад, ігрова мишка Razer Naga MMOG отримала відразу 17 (!) Додаткових кнопок. Якщо ви поки не знаєте навіщо вам велику кількість додаткових кнопок, то не варто купувати подібні мишки. У більшості випадків через це страждає ергономіка пристрою.

Як вибрати ігрову мишу
Вбудована пам’ять. Дуже корисна функція. За допомогою вбудованої пам’яті можна зберегти настройки всередині самої мишки. Це дозволить використовувати мишку на будь-якому комп’ютері, і при цьому всі ваші налаштування будуть працювати як зазвичай. Крім цього мишку не доведеться заново налаштовувати після переустановлення операційної системи.

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут головне, щоб він не погіршував ергономіку або функціональність ігрової мишки. В іншому можете вибирати мишку з будь-яким вподобаному вам дизайном.

Схожі статті

Як налаштувати мишку на Windows 7 або Windows 10

Murcia

Як перевірити відеокарту на працездатність

Lamaxima

Гуде або шумить комп’ютер: чому і що робити?

Bobby

Залишити коментар