23.2 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Система

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7
А, після того, як відкриється вікно з настройками програми перейти на вкладку «Загальні» і зняти позначку навпроти функції «Запускати uTorrent разом з Windows».

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7 width=»600″ height=»408″ />
Все, після цього залишиться зберегти настройки натиснувши на кнопку «OK». Цих простих дій буде достатньо, для того щоб видалити цю програму з автозавантаження в Windows 7 або будь-який інший версії Windows. Після наступного перезавантаження комп’ютера програма uTorrent більше не буде завантажуватися автоматично.

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7 за допомогою MSCONFIG

В операційній системі Windows є отлічния утиліта під назвою «Конфігурація системи ». Вона дозволяє управляти автозавантаженням, службами, а також іншими параметрами операційної системи. Для того щоб відкрити цю утиліту потрібно виконати команду «MSCONFIG». Це можна зробити через меню «Виконати» або через пошуковий рядок в меню Пуск або на стартовому екрані з плитками, якщо ви використовуєте Windows 8.

Отже, натисніть комбінацію клавіш Windows + R. Після цього перед вами має з’явитися меню «Виконати». У цьому меню потрібно ввести команду «MSCONFIG» і натиснути на клавішу введення.

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7
Після цього перед вами відкриється утиліта «Конфігурація системи». Тут потрібно відразу перейти на вкладку «Автозавантаження».

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7
На даній вкладці ви можете прибрати з автозавантаження будь-яку програму. Для цього досить зняти позначку навпроти відповідної програми. Після того як ви зняли позначку не забудьте зберегти настройки натисканням на кнопку «Ok».

Також за допомогою утиліти «Конфігурація системи» ви можете відключити непотрібні служби. Адже служби також можуть використовуватися для автозавантаження програм. Перейдіть на вкладку «Служби» і встановіть позначку навпроти функції «Не відображати служби Майкрософт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як створити завантажувальну флешку windows 10 rufus

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7
Після цього ви зможете вивчити список програм, які завантажуються як служби і при необхідності відключити деякі з них. Це робиться так само як і на вкладці «Автозавантаження»: знімаєте позначку і зберігаєте настройки.

Використовуємо Autoruns щоб прибрати програми з автозавантаження в Windows 7

Також для того щоб прибрати непотрібні програми з автозавантаження в Windows 7 ви можете скористатися сторонніми програмами, розробленими спеціально для вирішення подібних завдань. Однією з найбільш просунутих програм такого роду є програма Autoruns.

Використовувати програму Autoruns досить просто. Все що вам потрібно зробити, це зняти позначку навпроти програми, яку ви хотіли б прибрати з автозавантаження.

Як прибрати програму з автозавантаження в Windows 7
Більшість програм, які знаходяться в автозавантаженні, доступні на вкладці «Logon». А служби можна відключити на вкладці «Services». Після зняття позначки, настройки застосовуються відразу. Так що зберігати, що то не обов’язково.

Схожі статті

Як змінити ім’я користувача в Windows 10

Maxim

Чому не працює мікрофон

Andrey

Як відключити Захисник Windows 10

Pasha

Залишити коментар