23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Офісні програми

Чим відкрити FLV формат

Чим відкрити FLV формат
Користувачі часто не знають чим відкрити FLV. Це пов’язано з тим, що даний формат не дуже поширений і підтримується далеко не всіма медіа плеєрами. FLV або Flash Video це медіаконтейнера, який використовується для відеороликів в мережі Інтернет.

Багато популярні сайти з онлайн відео використовують саме FLV. Тому після того користувач завантажив відео з такого сайту встає цілком передбачуване запитання, чим відкрити FLV.

Розглянемо ряд медіа плеєрів для перегляду FLV

Media Player Classic — один з найпопулярніших медіаплеєрів серед користувачів операційної системи Windows. Даний плеєр поширюється як самостійно, так і в складі кодек-паків. Наприклад, такий популярний набір кодеків як K-Lite Codec Pack включає в себе Media Player Classic. Якщо ви не знаєте чим відкрити FLV або інший медіа файл сміливо устанавлвайте собі K-Lite Codec Pack і переглядайте FLV файли за допомогою Media Player Classic.

GOM Player — більш популярний плеєр, про який ми вже не раз говорили . GOM Player оснащений власними кодеками і дозволяє відтворювати практично будь-який медіа контент. Крім звичних для медіа плеєрів функцій вміє виробляти запис відео і звуку. GOM Player оснащений підтримкою англійської, японської, корейської, китайської та російської мов.

VLC media player — популярний медіа плеєр з відкритим вихідним кодом. Даний медіа плеєр підтримує такі операційні системи як BSD, Mac OS X, Linux, Microsoft Windows. VLC media player завоював велику популярність серед користувачів завдяки підтримці великої кількості медіа форматів, підтримки потокового відео і відкритого вихідного коду.

The KMPlayer — в порівнянні з попередніми програмами менш відомий але, тим не менш, заслуговує плеєр. Крім перегляду FLV файлів, дане рішення без проблем справляється з такими досить рідкісними форматами як 3GP, RealMedia і QuickTime. The KMPlayer оснащений власними вбудованими кодеками, дозволяє переглядати потокове відео, пошкоджені або повністю завантаженні відео файли, а також підтримує плагіни від Winamp.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відкрити закриту вкладку в Chrome, Яндекс, Mozilla або Opera

Схожі статті

Як зберегти картинку з Word в JPG

Megusta

Чим відкрити mkv

Alex

Як поміняти цифри на букви в стовпцях Excel

Pasha

Залишити коментар