25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Офісні програми

Що таке Steam

Що таке Steam
Бібліотека це каталог куплених вами ігор. Купивши один раз гру, вона назавжди залишається у вашій бібліотеці, і ви завжди можете її завантажити за допомогою Steam і почати грати. Таким чином, всі ваші ігри зосереджені і каталогізовані в одному місці.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580232305_Chto-takoe-Steam_1.png» title=»Що таке Steam» alt=»Що таке Steam» width=»600″ height=»388″ />
Новини не особливо цікавий розділ. Тут публікуються новини про систему Steam, нових іграх і оновлення.

Спільнота це соціальна мережа для геймерів. Тут можна спілкуватися з користувачами Steam, яких ви додали в друзі. Спільнота надає багато можливостей для організації спільного дозвілля за комп’ютерними іграми.

Основні можливості STEAM

  • Придбання ігор. Якщо ви не знаєте, що таке Steam, то краще почати з покупки ігор. У каталозі Steam є велика кількість ігор. І більшість цих ігор можна купити з будь-якої точки світу. Все що вам потрібно це доступ до Інтернету для того щоб поповнити рахунок Steam аккаунта і завантажити гру після покупки. Купивши хоча б одну гру, ви швидко розберетеся з усіма можливостями цієї системи. Поповнити рахунок Steam аккаунта можна за допомогою Webmoney, MasterCard, American Express, Visa, PayPal, а також інших платіжних сервісів. Поповнення відбувається швидко і без проблем.
  • безкоштовні ігри. Користувачам Steam надається доступ до великої кількості безкоштовних ігор.
  • Зручний клієнт. З Steam можна працювати і за допомогою браузера. Для того щоб швидко ознайомиться з тим, що таке Steam перейдіть за адресою store.steampowered.com. Але, для того щоб отримати доступ до всіх можливостей Steam потрібно завантажити клієнт. Клієнт це додаток, за допомогою якого ви можете поповнювати рахунок, купувати ігри, спілкуватися з іншими гравцями і багато іншого.
  • Завантаження ігор куплених в офлайн. Якщо гра, яку ви придбали гру в звичайному магазині, продається і в Steam, ви можете додати її в вашу Бібліотеку ігор. Для цього достатньо ввести ключ до гри. Після цього ця гра стане доступна в вашому Steam акаунті, і ви зможете скачати її в будь-який момент, коли це знадобиться.
  • Збереження налаштувань гри в онлайновому сховищі Steam Cloud. Зберігши настройки в онлайні ви можете не переживати про їхню схоронність.
  • Створення офлайнових резервних копій ігор. Якщо у вас повільний інтернет і завантажувати ігри для вас складно, ви можете створити резервну копію купленої в Steam гри і записати її на диск або інший жорсткий диск.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке ОЗУ або RAM в комп'ютері

Схожі статті

Як прибрати напис « Сторінка 1 » в Excel

Pasha

Як в Excel зробити текст вертикальним

Maxim

Як обрізати фотографію в Paint

Axel

Залишити коментар