25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Домашній комп'ютер

Комп’ютер вимикається під час гри

Комп'ютер вимикається під час гри
Для того щоб протестувати стабільність комп’ютер в цілому і блоку живлення зокрема можна скористатися програмою S M. Дана програма є кілька тестів, який створюють більше навантаження на комп’ютер. Так, тест під назвою «Power» призначений спеціально для тестування блоку живлення. Якщо ваш комп’ютер вимикається під час роботи даного тесту, то, швидше за все проблема саме в блоці живлення.

Перегрів процесора

Ще однією досить поширеною причиною виключення комп’ютера під час гри є перегрів процесора. Перевірити температуру процесора під час гри досить просто. Для цього завантажте і встановіть програми HWmonitor.

Комп'ютер вимикається під час гри
Після запуску програми HWmonitor запустіть гру і пограйте деякий час. Після цього перейдіть на програму HWmonitor і перевірте температуру процесора.

Програма HWmonitor відображає три значення температури: Value (поточна температура), Min (мінімальна температура, зафіксована за час роботи програми), Max (максимальна температура, зафіксована за час роботи програми). Природно нас цікавить саме максимальна температура.

Якщо ваш процесор під навантаженням нагрівається до температури ваше 65 градусів Цельсія, то у вас проблеми з перегрівом. Не факт, що комп’ютер перевантажується саме від цього, але температуру процесора потрібно знизити. Для цього можна встановити додатковий вентилятор в системний блок.

Бувають ситуації, коли комп’ютер вимикається так швидко, що заміряти температуру за допомогою програм просто не можливо. У такій ситуації вам необхідно зайти в БІОС відразу після раптової перезавантаження комп’ютера. В БІОС ви зможете подивитися поточну температуру вашого процесора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комп'ютер завис з помилкою «Не вдалося налаштувати оновлення Windows » - що робити?

Схожі статті

Як перевірити відеокарту на справність

Coolio

Що таке БІОС

Alex

Як встановити SSD диск

Alex

Залишити коментар