30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Краща материнська плата 2013 року

Краща материнська плата 2013 року
Дана плата побудована на базі чіпсета Intel Z87, вона оснащується Socket 1150 і підтримує процесори останнього покоління Intel. Плата має форм-фактор XL-ATX і її габарити складають 345 × 264 мм. На задній панелі материнської плати розміщені: PS / 2, два USB 2.0, вісім USB 3.0, RJ45, два HDMI, DisplayPort, шість позолочених аудіо роз’ємів, оптичний S / PDIF, кнопка скидання налаштувань BIOS, штекера від модуля бездротового зв’язку. На самій платі розміщені п’ять повнорозмірних слотів PCI-Express x16 і два PCI-E x1. До плати можна підключити сім вентиляторів з PWM-керуванням. У верху плати розміщені кнопки включення, перезавантаження, а також кнопки для розгону процесора. Для підключення жорстких дисків передбачено 10 портів SATA 3.0.

ASUS Maximus VI Extreme — на даний момент краща материнська плата від компанії ASUS. Як і попередня плата, Maximus VI Extreme побудована на базі чіпсета Intel Z87 і оснащується Socket 1150, а її габарити складають 305х244 мм (форм-фактор Extended ATX). На задній панелі материнської плати ASUS Maximus VI Extreme можна знайти: 6 портів USB 3.0, пара USB 2.0, Ethernet, 2 порти HDMI, DisplayPort, PS / 2, 6 аудіо виходів і цифровий оптичний вихід S / PDIF.

Краща материнська плата 2013 року
Для підключення накопичувачів дана плата оснащена десятьма портами SATA 3.0. А для підключення додаткових компонентів передбачено п’ять повноформатних PCI Express x16, а також один PCI Expess x4.

GIGABYTE G1.Sniper 5 — найкраща материнська плата 2013 року від компанії GIGABYTE. Як і попередні плати, вона побудована на базі чіпсета Intel Z87 і підтримує процесори останнього покоління від компанії Intel.

Краща материнська плата 2013 року
На задній панелі плати GIGABYTE G1.Sniper 5 розміщені такі порти: PS / 2, шість USB 3.0, два USB 2.0, пара RJ45, два HDMI і DisplayPort. Для підключення акустики передбачені п’ять позолочених аудіо роз’ємів, а також оптичний і коаксіальний S / PDIF. Для підключення комплектуючих передбачені чотири повнорозмірних слота PCI-E x16, а також три слоти PCI-E x1. В один з слотів PCI-E x1 підключається комплектна плата для бездротового зв’язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися скільки оперативної пам'яті підтримує материнська плата

Кращі материнські плати 2013 роки для процесорів AMD

ASUS Crosshair V Formula-Z — найкраща материнська ASUS для процесорів від AMD. Дана плата побудована на базі чісета AMD 990FX і оснащується роз’ємом Socket AM3 +.

Краща материнська плата 2013 року
На задній панелі материнської плати ASUS Crosshair V Formula-Z розміщені такі порти: вісім USB 2.0, чотири порти USB 3.0, універсальний PS / 2, External SATA, мережевий порт, шість аудіо виходів. Крім двох External SATA на задній панелі плата отримала 8 портів SATA 3.0. Для підключення комплектуючих на платі передбачені чотири повноформатних PCI Express x16, а також пара PCI Express x1.

ASRock 990FX Extreme9 — найкраща материнська плата 2013 року від компанії ASRock для процесорів від AMD. Також як і Crosshair V Formula-Z, дана плата побудована на базі чіпсета AMD 990FX і оснащується роз’ємом Socket AM3 +.

Краща материнська плата 2013 року
На задній панелі плати передбачені такі порти: два порти PS / 2, чотири швидкісних порту USB 3.0 і чотири USB 2.0, два порти eSATA, FireWire, шість аудіо виходів, мережевий порт, а також оптичний і коаксіальний S / PDIF. Для підключення комплектуючих передбачено 4 слоти PCI Express x16, один слот PCI Express x1, а також один PCI. Для підключення накопичувачів плата оснащений шістьма портами SATA 3.0.

Схожі статті

Як дізнатися версію BIOS

Andrey

Як дізнатися розрядність процесора

Pasha

Немає сигналу на моніторі при включенні комп’ютера

Axel

Залишити коментар