30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

характеристики відеокарти

характеристики відеокарти
Обсяг відеопам’яті

Обсяг відеопам’яті — це характеристика, на яку багато хто не досвідчені користувачі звертають занадто багато уваги. Це відбувається через не надто чесною реклами, в якій наголошується в першу чергу на просту і всім зрозумілу ідею, про те, що чим більше пам’яті, тим швидше працює пристрій.

Насправді, все зовсім не так і на обсяг пам’яті в принципі можна навіть не звертати уваги. Менше ніж потрібно, для даної моделі відеокарти, виробник не встановить. А ось більше — встановлюють із задоволенням. Знову ж таки, це робиться для того щоб привернути увагу не досвідчених користувачів.

З іншого боку, якщо бюджет, виділений на покупку відеокарти, дозволяє, то можна спокійно купувати модель з великим об’ємом пам’яті. У будь-якому випадку, це точно не зашкодить.

Тип пам’яті

Тип пам’яті вже вагоміша характеристика відеокарти. Зараз у продажу можна знайти відеокарти з такими типами відеопам’яті: DDR3, GDDR3, GDDR4 і GDDR5. Що потрібно знати про типи відеопам’яті, так це те, що GDDR3 краще, ніж DDR3, GDDR4 краще, ніж GDDR3, а GDDR5 відповідно краще, ніж GDDR4.

На даний момент, в більшість сучасних відеокарт встановлюється пам’ять типу GDDR3 або GDDR5. Пам’ять GDDR3 використовується в дешевих відкритих, тоді як GDDR5 в відкритих середнього і високого рівня.

Частота відеопам’яті пам’яті

Частота відеопам’яті — це характеристика, яка впливає на швидкість обміну даними між процесором і пам’яттю . Природно швидкість обміну даними між процесором і пам’яттю впливає на загальну продуктивність пристрою. Тому чим вище частота відеопам’яті, тим краще.

Розрядність шини пам’яті

Розрядність шини пам’яті — це ще одна характеристика, що впливає на швидкість обміну даними між процесором і пам’яттю. Зараз у продажу можна знайти відеокарти з розрядністю шини пам’яті: 32, 64, 128, 196, 256, 384, 512 і 768 біт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися характеристики відеокарти

Відкрите з розрядністю шини пам’яті менше 128 біт — це дешеві пристрої для офісного використання . Відкрите середнього рівня і вище оснащуються шиною з розрядністю від 128 біт.

Роз’єми для підключення до монітора

Важливим параметром є роз’єми на задній панелі відеокарти, призначені для підключення до монітора. У більшості випадків для підключення до монітора використовується роз’єм DVI. Такий тип підключення підтримують певні типи графічних карт і моніторів.

Але, якщо ви плануєте підключати до комп’ютера телевізор за допомогою порту HDMI або проектор за допомогою порту VGA, то необхідно переконатися, що обрана відеокарта оснащена за потрібне вам портом.

Схожі статті

Пропадає жорсткий диск

Maria

Socket FM1: які процесори підходять

Pasha

Як запустити блок живлення без комп’ютера

Dmitry

Залишити коментар