23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як показати приховані папки в Windows 7

Як показати приховані папки в Windows 7
Після натискання на клавішу ALT, під адресним рядком з’явиться ряд випадаючих меню: Файл, Правка, Вид, Сервіс і Довідка. Тут нам потрібно відкрити меню, що випадає «Сервіс» і вибрати пункт «Параметри папок».

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580232195_Kak-pokazat-skrytye-papki-v-Windows-7_1.png» title=»Як показати приховані папки в Windows 7″ alt=»Як показати приховані папки в Windows 7″ width=»585″ height=»261″ />
Після цього перед вами відкриється невелике вікно під назвою «Параметри папок». В цьому вікні можна налаштувати всі основні параметри, які стосуються відображення папок, файлів і дисків в Провіднику Windows 7.

Як показати приховані папки в Windows 7
Потрібно відзначити, що якщо у вас не виходить відкрити вікно «Параметри папок» через меню, що випадає , то ви можете скористатися пошуком в меню Пуск. Для цього відкрийте меню пуск і введіть «Параметри папок». Після цього операційна система Windows 7 знайде потрібну програму і запропонує її відкрити.

Як показати приховані папки в Windows 7
Отже, ви відкрили вікно «Параметри папок», для того щоб показати приховані папки в Windows 7 вам потрібно перейти на вкладку «Вид »і знайти параметри, які відповідають за відображення прихованих папок.

Як показати приховані папки в Windows 7
Вам потрібні два параметра:

  • « Приховувати захищені системні файли »- його потрібно відключити;
  • «Показувати приховані файли, папки і диски» — його потрібно включити.

Після внесення змін закрийте вікно натисканням на кнопку «OK» для того щоб охоронити зміни. Після цього ви зможете бачити приховані папки і файли. Тепер, якщо є така необхідність, ви можете зняти атрибут «Прихований» і папка стане звичайною. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по папці і виберіть пункт «Властивості». Після цього вимкніть функцію «Прихований» і закрийте вікно.

Як показати приховані папки в Windows 7
Після того як ви зняли атрибут «Прихований», відображення прихованих папок можна відключити. Далі ця папка буде відображатися в будь-якому випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як зробити скріншот екрану на Windows 10

Схожі статті

Як перейти в папку або на інший диск у командному рядку

Dmitry

Як змінити пароль на комп’ютері з Windows 10

Andrey

Як включити і користуватися пісочниці в Windows 10

Alfonso

Залишити коментар