23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як зробити приховану папку видимої

Як зробити приховану папку видимої
Далі вам потрібно вибрати пункт «Параметри папок».

Як зробити приховану папку видимої
Після цього перед вами має відкритися вікно з назвою «Параметри папок».

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580232191_Kak-sdelat-skrytuyu-papku-vidimoiy_2.png» title=»Як зробити приховану папку видимої» alt=»Як зробити приховану папку видимої» width=»416″ height=»440″ />
Якщо вам не вдалося відкрити вікно «Параметри папок» через меню «Сервис», то ви можете відкрити його за допомогою пошукового рядка в меню Пуск. Для цього просто введіть пошуковий запит «параметри папок» і відкрийте першу сходинку в результатах пошуку.

Як зробити приховану папку видимої
Отже, після того як ви відкрили вікно «Параметри папок» вам потрібно перейти на вкладку «Вид». Тут є розташований список параметрів, які мають відношення до папок і файлів. Вам потрібно знайти параметр «Приховувати захищені системні файли» і «Показувати приховані файли, папки і диски».

Як зробити приховану папку видимої
Параметр «Приховувати захищені системні файли» потрібно відключити (зняти позначку), а параметр «Показувати приховані файли, папки і диски »навпаки включити (встановити позначку). Після цього потрібно зберегти настройки, для цього закрийте вікно «Параметри папок» натисканням на кнопку «Ok».

Як зробити приховану папку видимої змінивши її властивості

Після цих нескладних операцій, приховані папки повинні стати видимими і зніми можна працювати як з іншими звичайними папками. У разі необхідності, ви можете зняти атрибут «Таємниці» зі прихованих папок. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по прихованій папці і виберіть пункт меню «Властивості».

Як зробити приховану папку видимої
Після цього відкриється вікно з властивостями вашої прихованої папки. Тут потрібно зняти позначку навпроти пункту «Прихований» і натиснути на кнопку «Ok».

Як зробити приховану папку видимої
Якщо у вашій папці є інші папки, то ви побачите вікно з пропозицією зняти атрибут прихований тільки з цієї папки або з цієї папки і всіх вкладених папок. Якщо ви хочете зняти атрибут прихований з усіх вкладених папок, то виберіть другий варіант і натисніть на кнопку «Ok».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як зробити схему в Word

Як зробити приховану папку видимої
Після цього обрана вами папка перестане бути прихованою. Тепер, якщо є така необхідність, ви можете назад відключити відображення прихованих папок і працювати з системою як раніше. Це можна зробити у вікні «Параметри папок».

Схожі статті

Журнал подій в Windows 10: що це таке і як його відкрити

Maxim

Як видалити старий драйвер

Elena

Помилка Reboot and select proper boot device

Coolio

Залишити коментар