23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Офісні програми

Публікація в блог за допомогою редактора Word

Публікація в блог за допомогою редактора Word
Текстовий редактор Word має велику кількість функцій, про існування яких мало хто знає. Однією з таких функцій є публікація матеріалів в блог за допомогою редактора Word.

Для того щоб отримати доступ до цієї можливості потрібно викликати меню Файл і вибрати пункт «Створити», а у вікні, натиснути на кнопку «Запис блогу ». Після цього відкриється нове вікно редактора Word з інтерфейсом для публікації статті в блог.

Публікація в блог за допомогою редактора Word
Редактор Word підтримує такі блог-платформи:

  • Blogger
  • SharePoint
  • TypePad
  • WordPress

для того щоб налаштувати Word для публікації в блог необхідно натиснути на кнопку «Облікові записи». Після цього відкриється вікно «Облікові записи Блонях». Тут натискаємо на кнопку «Створити», у вікні, вибираємо блог-платформу і тиснемо «Далі». У наступному вікні нам потрібно ввести совою логін і пароль, в разі використання блог платформи WordPress також доведеться ввести адресу сайту.

Публікація в блог за допомогою редактора Word
Все, після цих дій редактор Word налаштований для публікації статей. Робота з програмою в режимі блогу майже нічим не відрізняється від звичного набору тексту. Єдиною відмінністю є трохи спрощений інтерфейс і відсутність деяких функцій.

Публікація в блог за допомогою редактора Word
У верхній частині екрану відведено місце під назву статті. Нижче синьої лінії, ви можете набирати текст майбутньої записи блогу. Ви можете додати необмежену кількість блогів і без проблем працювати з ними. Відразу під лінією, яка відділяє заголовок від статті, буде рядок, де можна буде вибрати, в який блог потрібно відправити цей матеріал.

Вставляти зображення в запис можна простим перетягуванням в редактор. При публікації вони будуть завантажені і цілком коректно вставлені в запис.

Коли стаття готова її можна опублікувати за допомогою відповідної кнопки на панелі. При цьому статтю можна або відразу зробити доступною для відвідувачів або зберегти як чернетку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вибрати декілька файлів за допомогою клавіатури

Схожі статті

Як поставити лапки в Word

Axel

Як автоматично прибрати зайві прогалини в Word

Megusta

Як відновити файли видалені з корзини

Serega

Залишити коментар