25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Офісні програми

Як користуватися Daemon Tools Lite

Як користуватися Daemon Tools Lite
Daemon Tools Lite є однією з найпопулярніших програм для емуляції оптичних дисків. У даній статті ми розповімо про те, як користуватися Daemon Tools Lite.

Інтерфейс програми Daemon Tools Lite дуже простий. Всі дії виконуються з одного меню, яке можна викликати за допомогою іконки в області повідомлень (на панелі поруч з годинником).

Як користуватися Daemon Tools Lite
Першим пунктом меню є DAEMON Tools Lite. Даний пункт меню викликає основне вікно програми. Тут користувач може переглянути список образів дисків, які він монтував останнім часом. Також за допомогою цього вікна можна виконувати всі функції основного меню програми.

Як користуватися Daemon Tools Lite
У верхній частині даного вікна розташовується «Каталог образів» і «Останні образи». З їх допомогою можна монтувати диски звичайним подвійним кліком.

В внизу з’являється більше змонтовані диски. Ними можна керувати допомогою контекстного меню.

Всі дії, які можна виконувати за допомогою вікна DAEMON Tools Lite також продубльовані в меню програми.

Розглянемо по порядку всі інші елементи основного меню програми DAEMON Tools Lite

Другим пунктом в меню йде «Створити образ диска». При виборі даного пункту меню запускається утиліта для створення образів диска.

Як користуватися Daemon Tools Lite
Тут користувачеві пропонується вибрати дисковод, в який встановлений диск і вказати місце, куди буде збережений створений образ диска.

далі йде пункт «Записати образ на диск». Для того щоб використовувати цю можливість необхідно встановити додаткову програму під назвою AstroBurn.

Основним пунктом меню є пункт «Віртуальні Приводи». З його допомогою можна додавати або видаляти приводи і монтувати образи дисків.

Як користуватися Daemon Tools Lite
Для того щоб змонтувати образ диска за допомогою програми Daemon Tools Lite потрібно викликати меню Віртуальні приводи — вибрати один з встановлених приводів — вибрати пункт Монтувати привід. Після чого відкриється вікно, в якому потрібно вибрати на жорсткому диску файл образу диска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як користуватися TeamViewer

Після того як образ буде обраний диск буде змонтований і з’явиться в системі. Після чого з ним можна буде працювати як зі звичайним диском, встановленим в оптичний привід.

Коли диск змонтований його можна демонтувати з допомогою того ж меню.

Як користуватися Daemon Tools Lite
Пункт меню «Налаштування »запускає вікно з настройками програми.

Як користуватися Daemon Tools Lite
Тут можна налаштувати гарячі клавіші і інші можливості для інтеграції з системою.

Наступними пунктами меню є« Каталог образів »і« Останні образи » з їх допомогою ви зможете в один клік монтувати образи дисків, які використовувалися недавно.

Останніми пунктами меню я вляются: «Купити онлайн», «Довідка» та «Вихід». Їх призначення зрозуміло з їх назви і в поясненні не потребує.

Схожі статті

Як перевернути відео

Andrey

Масове перейменування файлів

Marina

Як поставити галочку в Word

Lamaxima

Залишити коментар