30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Домашній комп'ютер

Як підключити другий жорсткий диск до комп’ютера

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Бічні кришки фіксуються чотирма гвинтами в задній частині системного блоку.

Крок № 3. Встановіть і зафіксуйте другий жорсткий диск в комп’ютері.

Після того як бічні кришки системного блоку зняті, можна приступати до установки другого жорсткого диска в комп’ютер. Жорсткі диски встановлюються в спеціальний відсік системного блоку. Залежно від конструкції системного блоку, цей відсік, може бути, повернутий в бік задньої частини системного блоку або в бік. Ми розглянемо варіант, коли відсік повернуть в задню частину системного блоку. Так як така конструкція системного блоку більш поширена. На зображенні (нижче) відзначений відсік для установки жорстких дисків.

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
В одному з відсіків вже буде встановлений один жорсткий диск. Це ваш перший жорсткий диск, на ньому ваша операційна система і всі дані. Другий потрібно розташувати поруч. Якщо відсік розрахований більше ніж на два накопичувача, то бажано помістити другий диск не впритул до першого. Це значно покращить його охолодження.

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Акуратно введіть жорсткий диск в одне з місць для установки. Зверніть увагу, накопичувач повинен лежати на великих виступах і фіксуватися чотирма гвинтами. Якщо всередині системного блоку мало місця, то можливо перед установкою вам доведеться зняти відеокарту або інші комплектуючі. Але, як правило, цього не потрібно.

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Після того, як ви встановили жорсткий диск в комп’ютер його потрібно зафіксувати за допомогою чотирьох гвинтів. Два гвинта закручуються з одного боку і два з іншого. Не варто економити на гвинтах, так як це може викликати зайві вібрації і шум при роботі комп’ютера.

Крок № 4. Вставте інший накопичувач до материнської плати і блоку живлення.

Після того як другий диск встановлений і надійно зафіксований всередині комп’ютера, можна приступати до його підключення. Для підключення накопичувачів використовується два кабелі, один йде до материнської плати, а другий до блоку живлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вимкнення комп'ютера за таймером

Для підключення до материнської плати використовується ось такий SATA кабель (картинка нижче). Як правило, він червоного кольору, тому його важко сплутати. Один кінець кабелю потрібно увіткнути в жорсткий диск, а інший в роз’єм на материнській платі.

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Для підключення до блоку живлення використовується схожий кабель з більш широким роз’ємом (картинка нижче).

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Якщо ваш блок живлення не оснащений кабелем з таким роз’єм, то вам знадобитися перехідник (картинка нижче) зі старого роз’єму на новий.

Як підключити другий жорсткий диск до комп'ютера
Крок № 5. Закриваємо системний блок.

Після того як ви підключили другий жорсткий диск до комп’ютера можна закривати системний блок. Встановіть бічні кришки і зафіксуйте їх гвинтами. Коли кришки будуть встановлені, можна включати комп’ютер. Якщо ви все зробили правильно, то після завантаження комп’ютера в системі з’явиться новий накопичувач.

Схожі статті

Як підключити SSD диск до комп’ютера

Scooby

Що робити якщо перегрівається комп’ютер

Marina

Socket LGA тисяча сто п’ятьдесят одна v2: які процесори підходять

Maria

Залишити коментар