23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як почистити диск С від непотрібних файлів

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Далі перед вами відкриється вікно з властивостями диска. Тут потрібно натиснути на кнопку «Очищення диска».

title=»Як почистити диск С від непотрібних файлів» alt=»Як почистити диск С від непотрібних файлів» width=»378″ height=»466″ />
Після цього відкриється вікно «Очищення диска». У цьому вікні потрібно позначити файли, які ви хочете видалити і натиснути на кнопку «OK».

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Таким чином, можна швидко і легко велику кількість непотрібних файлів з диска С.

Крок № 2. Перевірте папки на диску С.

Далі потрібно перевірити папки на диску С і видалити ті файли, які вам більше не потрібні. Потрібні файли можна перенести на інший диск.

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Найчастіше непотрібні файли накопичуються в таких папках як:

  • C: UsersUser_nameDownloads (Завантаження);
  • C: UsersUser_nameDesktop (Робочий стіл);
  • C: UsersUser_nameDocuments (Мої документи);

Також призначені для користувача файли і папки можуть знаходиться в корені диска С (на самому диску, а не в інших папках).

Крок № 3. Видаліть непотрібні програми.

Ще один спосіб почистити диск С від непотрібних файлів, це видалити непотрібні програми. Як правило, на комп’ютері встановлена ​​велика кількість програм, які вже давно не потрібні і не використовуються. Видаливши такі програми можна звільнити багато місця.

Для того щоб видалити непотрібні програми відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Після цього перед вами з’явиться список всіх встановлених програм. Для того щоб видалити програму її потрібно виділити в цьому списку і натиснути на кнопку «Видалити», яка знаходиться відразу над списком.

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Після цього відкриється установник програми, за допомогою якого можна завершити видалення.

Крок № 4. Скористайтеся програмою для пошуку великих файлів і папок.

Якщо ви зробили все вище описане, але вивільнити велику кількість місця на диску не вдалося, то вам варто використовувати спеціальну програму, для пошуку великих файлів і папок. За допомогою такої програми можна швидко знайти файли, які займають багато місця і видалити їх, якщо вони не є частиною операційної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як почистити комп'ютер від непотрібних програм і файлів вручну

Однією з кращих програм такого роду є програма WinDirStat або Windows Directory Statistics. Дана програма є повністю безкоштовною, і ви можете завантажити її з офіційного сайту https://windirstat.info/./p

Після запуску дана програма запропонує вибрати диск, який слід проаналізувати. Виберіть диск С і дочекайтеся поки програма закінчить його аналіз.

Як почистити диск С від непотрібних файлів
Після завершення аналізу програма покаже розмір всіх папок, а також відобразить їх у вигляді різнобарвною діаграми. Чим більше квадрат на діаграмі, тим більше місця займає даний файл або папка. Клікнувши по такому квадрату, ви зможете дізнатися, що це за файл і де він знаходиться. Якщо цей файл вам не потрібен, то ви зможете його видалити прямо з програми.

Зверніть увагу, видаляти файли з диска С потрібно дуже акуратно. Ви повинні бути на 100% впевнені, що даний файл не є частиною операційної системи.

Схожі статті

Як зайти в безпечний режим Windows 10

Bobby

Як перезавантажити комп’ютер або ноутбук за допомогою клавіатури

Alex

Як змінити букву диска

Dmitry

Залишити коментар