25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Офісні програми

Як записати завантажувальний диск

Як записати завантажувальний диск
Для того щоб записати наш iso файл на диск і отримати завантажувальний диск, тиснемо на кнопку «Write image file to disk».

Як записати завантажувальний диск
Після цього перед вами відкриється вікно запису образу диска. Перше, що тут потрібно зробити, це вказати місце розташування вашого iso файлу. Для цього тиснемо на кнопку «Browse» і вибираємо потрібний iso файл.

Як записати завантажувальний диск
Все, цих простих дій досить для того щоб почати запис завантажувального диска. Для того щоб запустити процес запису потрібно натиснути на кнопку «Write».

Як записати завантажувальний диск
Якщо є необхідність, перед початком запису ви можете вибрати дисковод, який буде використовуватися для запису (корисно, якщо у вас в комп’ютері більше одного дисковода), і навіть вибрати швидкість запису і кількість копій диска. Але, в більшості випадків ці параметри не потрібні і можна відразу приступати до запису завантажувального диска.

Як записати завантажувальний диск за допомогою програми CDBurnerXP

Програма CDBurnerXP — це програма для запису дисків. Як і ImgBurn, дана програма поширюється абсолютно безкоштовно. Перевагою CDBurnerXP є приємний інтерфейс, трохи схожий на Nero, популярну платну програму для запису дисків.

Після завантаження, установки і першого запуску програми CDBurnerXP ви побачите ось таке вікно.

Як записати завантажувальний диск
це основне вікно програми, з його допомогою можна запускати всі функції по роботі з дисками. У нашому випадку нам потрібна функція запису ISO образів. Тому вибираємо відповідний пункт і тиснемо на кнопку «ОК».

Як записати завантажувальний диск
Після цього перед вами має відкритися невелике вікно для запису завантажувальних дисків. Інтерфейс даного вікна максимально простий. Перше, що необхідно зробити, це вказати місце розташування ISO файлу, який буде використовуватися для створення завантажувального диска. Для цього тиснемо на кнопку «Browse» і вибираємо потрібний файл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Rufus: як створити завантажувальний флешку Windows 10 або Windows 7

Як записати завантажувальний диск
В принципі цього достатньо для того щоб починати запис завантажувального диска. Після того як ви вибрали ISO файл можете натискати на кнопку «Записати диск».

Як записати завантажувальний диск
Але при необхідності ви можете вибрати оптичний дисковод, вибрати швидкість запису, перевірити дані після запису або вимкнути комп’ютер після закінчення процесу запису завантажувального диска. Всі ці функції доступні в цьому ж вікні.

Схожі статті

Як прибрати режим обмеженої функціональності в Word

Elena

Чим відкрити XLSX

Sasha

Як заблокувати рекламу на сайтах

Bobby

Залишити коментар