23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Домашній комп'ютер

Як відформатувати карту пам’яті

Як відформатувати карту пам'яті
Кадрідер в ноутбуці

Для настільних комп’ютерів існують внутрішні кардрідери, які встановлюються в 2.5 дюймовий відсік (відсік в який раніше встановлювали флоппі-дисковод).

Як відформатувати карту пам'яті height=»272″ />
Внутеренній кардрідер для настільного комп’ютера

В тому випадку, якщо ваш комп’ютер не оснащений кардрідером (що зараз буває досить рідко), ви можете використовувати зовнішній кардрідер. Зовнішні кардридери підключаються до комп’ютера за допомогою USB кабелю і не вимагають ніякої настройки. Ви можете просто підключити такий кардрідер до комп’ютера і відразу почати його використовувати за прямим призначенням.

Як відформатувати карту пам'яті
Зовнішній кардрідер, підключається по USB

Але, повернемося до форматування карти пам’яті. Для того щоб виконати дану процедуру вам потрібно вставити карту пам’яті в кардрідер і після того, як вона з’явиться у вікні «Мій комп’ютер», клікнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт «Форматувати».

Як відформатувати карту пам'яті
після цього відкриється невелике вікно з настройками форматування. У більшості випадків тут не потрібно міняти ніяких налаштувань. Файлова система FAT відмінно підходить для карт пам’яті. Інші налаштування також краще не міняти. Все, що потрібно зробити, це натиснути на кнопку «Почати» для того щоб запустити процес форматування карти пам’яті.

Як відформатувати карту пам'яті
Форматування карти пам’яті займе всього пару секунд, після чого її можна виймати з кардридера і використовувати.

Як відформатувати карту пам’яті за допомогою мобільного уустройства

Також ви можете відформатувати карту пам’яті без допомоги комп’ютера. Більшість пристроїв, які використовують карти пам’яті, вміють їх форматувати. Для прикладу продемонструємо, як можна відформатувати карту пам’яті за допомогою Android смартфона.

Для початку відкрийте настройки Android смартфона і знайдіть там розділ «Пам’ять».

Як відформатувати карту пам'яті
Після відкриття розділу «Пам’ять »потрібно перегорнути сторінку в самий низ. Тут ви зможете знайти розділ «Форматувати карту пам’яті SD».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Перевірка оперативної пам'яті windows 10

Як відформатувати карту пам'яті
Після відкриття розділу «Форматувати карту пам’яті SD» ви побачите попередження про те, що відновлення даних після форматування неможливо і кнопку «Форматувати карту пам’яті SD ».

Як відформатувати карту пам'яті
Для того щоб відформатувати карту пам’яті просто натисніть на цю кнопку і дочекайтеся поки ваш Android смартфон закінчить процедуру форматування. Після чого карту можна буде використовувати.

Схожі статті

Як змінити дозвіл екрана в Windows 10

Andrey

Socket LGA тисячі сто п’ятьдесят п’ять: які процесори підходять

Marina

Як підключити принтер до комп’ютера

Maxim

Залишити коментар