30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як записати великий файл на флешку

Як записати великий файл на флешку
В результаті перед вами відкриється невелике вікно для форматування флешки. Тут в випадаючому меню «Файлова система» буде обраний варіант «FAT32». Вам необхідно відкрити це меню, що випадає і вибрати файлову систему NTFS.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580228607_Kak-zapisat-bol-shoiy-faiyl-na-fleshku_1.png» title=»Як записати великий файл на флешку» alt=»Як записати великий файл на флешку» width=»345″ height=»378″ />
Інші налаштування можна залишити без змін. Після зміни файлової системи просто натисніть на кнопку «Почати».

Як записати великий файл на флешку
Після цього ви побачите попередження про видалення файлів з флешки. Для того щоб продовжити вам потрібно натиснути на кнопку «Ok».

Як записати великий файл на флешку
Після цього система почне форматування флешки в NTFS. Зазвичай процес форматування займає всього пару секунд. Після того як все буде готово ви побачите відповідне повідомлення.

Як записати великий файл на флешку
Спосіб № 2. Конвертація файлової системи з FAT32 в NTFS.

Другий спосіб отримати можливість записувати великі файли на флешку це виконати конвертацію файлової системи з FAT32 в NTFS. При конвертації файлової системи файли на флешці зберігаються. Але, вам все одно потрібно зробити резервну копію файлів. Оскільки в разі збою процесу конвертації файлів можуть бути втрачені.

Для того щоб конвертувати файлову систему вам потрібно відкрити «Командний рядок» з правами адміністратора і виконати команду «convert X: / FS: NTFS». При цьому букву «X» потрібно замінити на букву, яка була присвоєна вашій флешці при підключенні.

Як записати великий файл на флешку
Після виконання даної команди система почне конвертацію файлової системи. Час, який необхідно для конвертації, залежить від розміру флешки, її швидкодії і кількості файлів. Але, в більшості випадків конвертація проходить менш ніж за 1 хвилину. Після завершення конвертації в «Командному рядку» з’явиться повідомлення про те, що перетворення завершено.

Як записати великий файл на флешку
Тепер можна спробувати записати на флешку файл великого розміру. Якщо все було зроблено правильно, то тепер файли з розміром більше 4 гб будуть записуватися без проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комп'ютер не бачить флешку: чому і що робити?

Схожі статті

Як збільшити файл підкачки в Windows 7

Tanya

Pagefile.sys: чи можна видалити?

Marina

Як запустити командний рядок

Undershmidtther

Залишити коментар