23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Домашній комп'ютер

Як налаштувати мікрофон

Як налаштувати мікрофон
Також ви можете отримати доступ до налаштувань мікрофона через «Панель управління». Для цього увійдіть в «Панель управління» і відкрийте розділ «Обладнання і звук — Звук».

Як налаштувати мікрофон
В результаті перед вами має відкрити вікно звук на вкладці «Запис». На цій вкладці буде відображатися ваш мікрофон. Для того щоб перевірити як він працює просто скакайте щось в нього. Якщо мікрофон працює, то праворуч від нього з’явиться зеленню смужки, які сигналізують про отриманому від мікрофона сигналі. Якщо ж мікрофон не працює, то смужки залишаться сірими.

Як налаштувати мікрофон
Також тут можна відключити мікрофон на програмному рівні, що не відключаючи мікрофон від комп’ютера фізично. Для цього потрібно клікнути по мікрофону правою кнопкою мишки і у вікні, вибрати пункт «Відключити». Чи включається мікрофон точно таким же способом.

Як налаштувати мікрофон
Для того щоб почати налаштування мікрофону виділіть його в списку і натисніть на кнопку «Властивості». Також ви можете клікнути по ньому правою кнопкою мишки і в меню вибрати пункт «Властивості».

Як налаштувати мікрофон
Після переходу до властивостей мікрофона на екрані має з’явитися нове вікно. У цьому вікні є декілька вкладок з налаштуваннями мікрофона. Ми розглянемо всі доступні тут настройки по порядку. На першій вкладці, яка називається «Загальні», можна перейменувати мікрофона, призначити йому іншу іконку, відкрити вікно з настройками драйвера звукової карти або відключити мікрофон.

Як налаштувати мікрофон
Наступна вкладка називається «Прослухати». Тут можна налаштувати перенаправлення звуку з мікрофона на динаміки. Для цього досить включити функцію «Прослуховувати з даного пристрою». Також тут можна налаштувати поведінку даної функції при роботі від акумулятора, що буде корисно, тільки якщо у вас ноутбук.

Як налаштувати мікрофон
Наступна вкладка «Рівні». Тут знаходяться дві найбільш корисні настройки мікрофона. Перша функція називається «Мікрофон» — це просто гучність мікрофона. У більшості випадків підійде значення 100. Друга функція «Посилення мікрофона» тут в більшості випадків підійде значення +20 дБ. Але, тут все більш індивідуально. Якщо ваш мікрофон записує звук занадто тихо, то сміливо встановлюйте +30 дБ, якщо ж навпаки мікрофон занадто чутливий і звук виходить занадто гучним, то рівень посилення мікрофона можна знизити до 10 дБ або навіть до нуля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому не працює мікрофон на ноутбуці

Як налаштувати мікрофон
Наступна вкладка називається «Enchancements» або «Покращення». Налаштування, які в цій системі наявні, залежать від моделі звукової карти і її драйвера. Наприклад, на моєму комп’ютері тут доступна тільки одна настройка «Вимкнути всі поліпшення».

Як налаштувати мікрофон
Але, звичайно на вкладці «Покращення» доступні настройки мікрофона, які відповідають за звукові ефекти і придушення шумів.

Як налаштувати мікрофон
Ну а на останній вкладці, яка називається «Додатково», можна налаштувати розрядність і частоту дискредитації мікрофона. Крім цього тут можна налаштувати монопольний режим мікрофона

Як налаштувати мікрофон
Також на вкладці «Додатково» є кнопка «За замовчуванням», яка повертає всі настройки на цій вкладці до стандартних.

Як налаштувати мікрофон через драйвер звукової карти

Також ви можете налаштувати мікрофон через драйвер звукової карти. Але, настройки, які в цій системі наявні, майже повністю дублюють розглянуті вище стандартні настройки Windows.

Для того щоб відкрити настройки драйвера звукової карти перейдіть в «Панель управління» і відкрийте розділ «Обладнання і звук». Тут повинен бути доступний модуль для управління звуковою картою. На скріншоті внизу це «VIA HD Audio Desk», але на вашому комп’ютері даний модуль може називатися інакше.

Як налаштувати мікрофон
Після відкриття даного модуля переходимо в розділ «Мікрофон» і бачимо ті ж настройки, які ми розглядали раніше. Це «Гучність мікрофона» і «Посилення мікрофона».

Як налаштувати мікрофон
Якщо перейти на другу вкладку налаштувань мікрофона, то тут можна змінити «Частоту дискредитації» і «Бітове дозвіл».

Як налаштувати мікрофон
При зміні налаштувань через драйвер звукової карти, вони змінюються і в настройках мікрофона Windows.

Схожі статті

Як підключити монітор до комп’ютера

Murcia

Як відформатувати карту пам’яті

Elena

Як вибрати монітор

Alfonso

Залишити коментар