23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Домашній комп'ютер

Як замінити термопасту на процесорі

Як замінити термопасту на процесорі
Штатний (або боксового) кулер для процесорів AMD. На недорогих комп’ютерах з процесором від компанії AMD дуже часто використовується штатний кулер. Для того щоб зняти такий кулер потрібно повернути ручку, яка знаходиться збоку від радіатора, в іншу строну. Після того як ручка повернена потрібно з двох сторін звільнити кріплення радіатора і акуратно підняти його вгору.

Як замінити термопасту на процесорі
Крок № 3. Знімаємо процесор.

Далі вам необхідно зняти процесор. Не варто намагатися замінити термопасту на процесорі не знімаючи його, так ви можете щось пошкодити.

Для того щоб зняти процесор, його потрібно звільнити. Для цього використовується невеликий металевий важіль, який знаходиться збоку від процесора. Відведіть даний важіль в бік від процесора і підніміть вгору. Після того як процесор звільнений, його можна акуратно витягнути вгору, взявши його двома пальцями.

Як замінити термопасту на процесорі
Крок № 4. Видаляємо стару термопасту з процесора і нижньої частини радіатора.

Отже, тепер ми підійшли безпосередньо до заміни термопасти на процесорі. Перед тим як наносити нову термопасту, необхідно видалити стару. Для цього акуратно протираємо процесор за допомогою туалетного паперу. Якщо термопаста засохла, то її можна розмочити за допомогою спирту. Тільки не переусердствуете, не потрібно заливати процесор спиртом. Пару крапель на термопасту або туалетний папір і все. Теж саме робимо і з кольором. Його також потрібно очистити від старої термопасти.

Як замінити термопасту на процесорі
Крок № 5. Встановлюємо процесор.

Процесор встановлюється точно також, як і знімається, тільки в зворотному порядку. Головне при установці правильно зорієнтувати процесор в роз’ємі. Для цього існує спеціальна мітка — жовтий трикутник в кутку процесора. Така мітка є і на процесорі і на його роз’ємі. Природно дані мітки повинні збігатися, тоді процесор буде встановлений правильно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як нанести термопасту на процесор

Як замінити термопасту на процесорі
Крок № 6. Наносимо термопасту.

Після цього наносимо на процесор термопасту. Дуже важливо не переборщити з кількістю термопасти, оскільки тоді вона буде погіршувати теплопередачу від процесора до радіатора.

Як замінити термопасту на процесорі
Процесор повинен бути повністю покритий шаром термопасти. При цьому шар повинен бути рівномірним і дуже тонким (менше 1 мм).

Як замінити термопасту на процесорі
Крок № 6. Встановлюємо систему охолодження і підключаємо кулер.

На цьому заміна термопасти на процесорі практично завершена. Вам залишилося встановити кулер з радіатором назад на процесор. Установка виконується точно також як і зняття, тільки в зворотному порядку. Також не забудьте підключити кулер до материнської плати.

Крок № 7. Перевіряємо температуру процесора.

Після цього можна закривати кришку комп’ютера, підключати кабелі, включати комп’ютер і перевіряти температуру процесора. Якщо вона в нормі, значить, ви зробили все правильно.

Якщо ж температура вище норми, то можливо ви нанесли дуже багато або мало термопасти. Або щось не так з кольором і він не може нормально обертатися.

Схожі статті

Як зменшити шум вентиляторів в комп’ютері

Murcia

Як дізнатися який диск на комп’ютері: SSD або HDD

Marina

Як перевірити мікрофон на навушниках

Bobby

Залишити коментар