23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Система

Як налаштувати мікрофон в Скайпі

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
Також ви можете відкрити системні настройки мікрофона через «Панель управління». Для цього відкрийте «Панель управління», перейдіть в розділ «Обладнання і звук — Звук» і перейдіть на вкладку «Запис».

alt=»Як налаштувати мікрофон в Скайпі» width=»474″ height=»241″ />
В результаті вище описаних дій перед вами має відкритися вікно «Звук» на вкладці «Запис». Тут повинен відображатися ваш мікрофон. Якщо мікрофона тут немає, то можливо він не підключений до комп’ютера або на комп’ютері не встановлені драйвери для звукової карти. В цьому випадку виправте ці проблеми і потім поверніться до налаштування мікрофону в Скайпі. Якщо ж мікрофон присутній, то вам потрібно виділити його мишкою і натиснути на кнопку «Властивості».

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
Після цього ви потрапите у вікно з настройками мікрофона. Тут є кілька вкладок. На першій вкладці, яка називається «Загальні» потрібно переконатися, що мікрофон включений. В низу вікна є список, що випадає, там повинно бути вибрано значення «Використовувати цей пристрій (вкл.)». В іншому випадку звуку в Skype не буде.

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
Наступна вкладка називається «Прослухати». Тут потрібно переконатися, що функція «Прослухати з даного пристрою» відключена. Оскільки дана функція може створювати додаткове відлуння при спілкуванні в Скайпі.

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
Наступна вкладка називається «Рівні» і вона є найбільш важливою при налаштуванні мікрофона в Скайпі. Тут можна змінити два значення: Мікрофон і Посилення мікрофона.

  • Мікрофон — це загальна гучність вашого мікрофона. Чим вище це значення, тим краще буде вас чути в Скайпі. Для початку виставите це значення на максимум. Якщо буде потрібно, то потім знизите це значення.
  • Посилення мікрофона — це настройка, яка дозволяє ще більше посилити сигнал від вашого мікрофона. Якщо вас погано чутно в Скайпі, то встановіть це значення на +10 дБ або +20 дБ. В крайньому випадку, якщо мікрофон зовсім тихий, можна встановити і +30 дБ. Але, тоді є ризик появи різноманітних шумів і перешкод.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відключити гібернацію в Windows 10 | Як налаштувати гібернацію |

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
На останній вкладці, яка називається «Додатково», розміщені настройки розрядності і частоти діскретітаціі. Тут найкраще натиснути на кнопку «За замовчуванням» для того щоб встановити стандартні значення.

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
На цьому налаштування мікрофону для Скайпу практично завершена. Все, що вам залишилося, це зайти безпосередньо в сам Скайп і перевірити настройки там.

Налаштування мікрофона в Скайпі

Для того щоб отримати доступ до налаштувань мікрофона в Скайпі, відкрийте меню « Інструменти »і потім виберіть пункт« налаштування ».

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
Після того як налаштування Скайпу відкриються, перейдіть в розділ« налаштування звуку ».

Як налаштувати мікрофон в Скайпі
як можна помітити, налаштувань тут зовсім мало. Все, що тут можна зробити, це вибрати мікрофон зі списку, змінити гучність або включити функцію автоматичної настройки мікрофона.

Схожі статті

Як включити гібернацію в Windows 10

Scooby

Як перетворити MBR в GPT в Windows 10

Sasha

Як відформатувати флешку в NTFS

Undershmidtther

Залишити коментар