23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Чому не працює мікрофон

Чому не працює мікрофон
Якщо в даному розділі «Диспетчера пристроїв» немає вашої звукової карти або вона відображається як «Невідомий пристрій», то це означає, що вам потрібно встановити драйвери. Якщо ваша звукова карта інтегрована, то драйвери для неї можна завантажити на сайті виробника материнської плати, якщо ж звукова карта дискретна, то драйвери потрібно шукати на сайті її виробника.

Причина № 2. Мікрофон вимкнений або неправильно підключений .

Якщо з драйверами звукової карти все в порядку, але мікрофон все одно не працює, то наступне, що потрібно перевірити, це включено його. Дуже часто на мікрофонах є спеціальна кнопка, яка дозволяє швидко відключити мікрофон. Якщо така кнопка є на вашому мікрофоні, то натисніть на неї і перевірте мікрофон ще раз.

Чому не працює мікрофон
Також потрібно переконатися, в тому, що ваш мікрофон правильно підключений. Мікрофон завжди підключається до роз’єму звукової карти, який містить виділення рожевим кольором. Якщо на вашій звукової карти немає колірного позначення, то можливо поруч з роз’ємом є невелика іконка позначає вхід для підключення мікрофона.

Чому не працює мікрофон
На ноутбуках роз’єм мікрофона може бути поєднаний з роз’ємом для навушників. В цьому випадку для нормальної роботи мікрофона вам знадобиться спеціальний перехідник.

Причина № 3. Мікрофон відключений в настройках.

Якщо ви перевірили все вищеописане, але ваш мікрофон все одно не працює, то вам варто подивитися в системні настройки мікрофона. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по іконці динаміка на панелі завдань і виберіть пункт меню «Записуючі пристрої».

Чому не працює мікрофон
Після цього перед вами відкриється вікно, в якому повинен відображатися ваш мікрофон. Якщо його немає, значить, система його не бачить і причину несправності потрібно шукати в іншому місці. Якщо ж мікрофон присутній, то виділіть його мишкою і натисніть на кнопку «Властивості».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Головна таємниця коронавируса: чому на Заході вмирають частіше

Чому не працює мікрофон
Після цього з’явиться невелике вікно з настройками мікрофона. На першій вкладці, яка називається «Загальні», потрібно переконатися, що внизу вікна обраний варіант «Використовувати цей пристрій». Якщо все нормально, то переходимо на вкладку «Рівні».

Чому не працює мікрофон
На вкладці «Рівні» можна налаштувати гучність і посилення мікрофона. Якщо ваш мікрофон не працює, то спробуйте збільшити гучність до максимуму, зберегти настройки за допомогою кнопки «Застосувати» і протестувати мікрофон ще раз. Можливо ваш мікрофон не працює тому, що він занадто тихий.

Чому не працює мікрофон
Причина № 4. Проблеми з передньою панеллю.

Також бувають ситуації, коли мікрофон не працює при підключенні до передньої панелі комп’ютера. У той час як при використанні роз’єму на задній панелі все відмінно. Якщо у вас подібна проблема, то вам потрібно шукати причину несправності передньої панелі.

Для початку відкрийте настройки драйвера вашої звукової карти і знайдіть там перемикач між режимами роботи передній панелі: AC97 і HD Audio. Спробуйте переключити передню панель комп’ютера в інший режим і ще раз протестувати мікрофон.

Чому не працює мікрофон
Також не можна виключати, що передня панель комп’ютера була неправильно підключена до материнської плати або відключена помилково. В цьому випадку потрібно підключити її заново. У цьому вам допоможе інструкція від вашої материнської плати.

Схожі статті

Як записати образ на диск через UltraIso

Tanya

Як видалити тимчасові файли в Windows 7

Megusta

Як включити і користуватися пісочниці в Windows 10

Alfonso

Залишити коментар