29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Домашній комп'ютер

Як дізнатися яка у мене відеокарта

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Якщо ж в системі не встановлені драйвери для відеокарти, то в розділі «Відеоадаптери», замість назви відеокарти ви побачите «Невідомий пристрій». Якщо у вас саме такий випадок, то ви можете пошукати назву відеокарти за допомогою ID обладнання. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по невідомому пристрою і перейти в «Властивості». В результаті перед вами відкриється вікно з властивостями вашої відеокарти, тут потрібно відкрити вкладку «Відомості», вибрати «Сумісні ВД» і скопіювати верхній рядок.

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Після цього потрібно перейти на сайт devid.info/ru /, вставити в пошуковий рядок скопійоване інформацію і натиснути на кнопку «Пошук».

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Якщо в базі даних сайту devid.info є ваша відеокарта, то він її знайде і покаже вам, як вона називається. Також на даному сайті можна буде скачати драйвери, які підходять для вашої відеокарти і операційної системи.

Засіб діагностики DirectX

Другим способом дізнатися, яка у мене відеокарта, є «Засіб діагностики DirectX». Як і Диспетчер пристроїв, дана утиліта також вбудована в операційну систему, тому для того щоб її використовувати вам не доведеться нічого завантажувати і встановлювати.

Отже, для того щоб запустити «Засіб діагностики DirectX» потрібно виконати команду «dxdiag ». Найпростіше це зробити натиснувши комбінацію клавіш Windows + R. Після цього перед вами відкриється вікно «Виконати» в якому потрібно ввести команду «dxdiag» і натиснути на клавішу Enter.

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Після того як відкриється «Засіб діагностики DirectX» потрібно перейти на вкладку «Екран».

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Тут ви зможете знайти інформацію про назву вашої відеокарти. Крім цього тут можна знайти інші дані, які відносяться до вашої відеокарти, наприклад, версію драйвера. Але, як і у випадку з Диспетчером пристроїв, якщо не встановлені драйвери, то інформація про відеокарту може і не з’явитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  29 травня - гороскоп. Близнюки, очікуйте прибуток, яка допоможе втілити ваші плани!

Сторонні програми

Якщо у вас не встановлені драйвери, то ви можете дізнатися назву відеокарти за допомогою будь-якої програми для перегляду характеристик комп’ютера. Зараз таких програм дуже багато і розглянути їх в одній статті просто не реально. Тому ми зупинимося лише на декількох безкоштовних програмах.

Програма HWmonitor — призначена для перегляду інформації про температуру комплектуючих. Однак з її допомогою ви можете дізнатися, яка у вас відеокарта. Для цього потрібно просто запустити HWmonitor на комп’ютері і перегорнути список компонентів в самий кінець. Там буде вказано назву відеокарти, а також деякі її параметри. Наприклад, напруга на графічному процесорі і температура. Програма HWmonitor повністю безкоштовна і ви можете завантажити її з сайту розробника.

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Програма CPU-Z — розроблена для перегляду характеристик центрального процесора і інших компонентів комп’ютера. Для того щоб дізнатися назву відеокарти потрібно запустити CPU-Z на комп’ютері і перейти на вкладку «Graphics». Тут буде вказана все основна інформація про відеокарту. Програма CPU-Z повністю безкоштовна і її можна завантажити з сайту розробника.
Як дізнатися яка у мене відеокарта
Програма GPU-Z — спеціально створена для перегляду характеристик відеокарти. Для того щоб дізнатися назву відеокарти запустіть GPU-Z на своєму комп’ютері і подивіться на рядок «Name», яка знаходиться в самому верху вікна. Програма GPU-Z повністю безкоштовна і її можна завантажити з офіційного сайту розробника.

Як дізнатися яка у мене відеокарта
Програма Speccy — розроблена для перегляду характеристик комп’ютера. Для того щоб отримати інформацію про відеокарту, запустіть програму Speccy і перейдіть в розділ «Графічні пристрої». Тут ви зможете отримати масу різноманітної інформації про відеокарту, включаючи її назву і виробника. Програма Speccy повністю безкоштовна і ви можете завантажити її з сайту розробника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як на комп'ютері дізнатися пароль від wifi - ( 3 оптимальних методу )

Як дізнатися яка у мене відеокарта

Схожі статті

Як знизити температуру відеокарти

Sasha

Пропадає жорсткий диск

Maria

Процесори Intel Core i3, i5 і i7: в чому різниця і що краще?

Coolio

Залишити коментар