30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Комп'ютерні мережі

Як дізнатися свій локальний IP

Як дізнатися свій локальний IP
Користувачі часто запитують, як дізнатися свій локальний IP? Для того щоб підключити мережевий принтер або пограти з друзями по локальній мережі потрібно знати свій локальний IP.

Нагадаємо, IP-адреса це унікальна адреса, яка відповідає за певний вузол в комп’ютерній мережі. IP-адреса для локальних мереж відрізняються від IP-адрес в мережі Інтернет. Для адресації в локальних (внутрішніх) мережах використовуються IP-адреси з діапазонів 10.0.0.0/8, 172.16.0.0/12 і 192.168.0.0/16. У вас може бути IP-адреса з цих діапазонів в двох випадках: якщо інтернет провайдер не видає своїм користувачам зовнішні IP-адреси або у вас вдома стоїть роутер.

Як дізнатися свій внутрішній IP

дізнатися свій локальний IP можна декількома способами.

Для того щоб дізнатися свій локальний IP адреса клікніть по значку мережевого підключення на панелі повідомлень. Після цього перейдіть по шляху: Центр управління мережами і загальним доступом — Підключення по локальній мережі — Відомості. У цьому вікні ви зможете побачити свій внутрішній IP-адреса навпроти рядка «Адреса IPv4».

Як дізнатися свій локальний IP
Також дізнатися свій локальний IP адресу можна за допомогою командного рядка. Для того щоб викликати командний рядок використовуйте комбінацію клавіш Win + R і у вікні, введіть команду CMD. Після того як запустилася командний рядок введіть команду IPCONFIG. У виведеної інформації ви зможете побачити свій локальний IP-адресу.

Як дізнатися свій локальний IP

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися швидкість інтернет підключення

Схожі статті

Як передати файл великого розміру через Інтернет

Scooby

Як відкрити порти на роутері

Murcia

Що таке логін

Sasha

Залишити коментар