23.4 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Комп'ютерні мережі

Як дізнатися швидкість інтернет підключення

Як дізнатися швидкість інтернет підключення
Швидкість Інтернет-з’єднання безпосередньо впливає на рівень комфорту при роботі з комп’ютером. Часто підключаючи дорогий тарифний план у Інтернет-провайдера, користувачі залишаються незадоволені швидкістю завантаження файлів. Для того щоб розібратися з цією проблемою необхідно дізнатися точну швидкість вашого інтернету. У даній статті ми спробуємо розповісти, як дізнатися швидкість інтернету.

Зміст

  • Тест швидкості інтернет підключення
  • Біти і байти
  • Чому швидкість Інтернет підключення нижче, ніж заявлена ​​провайдером

Тест швидкості інтернет підключення

Багато користувачів думають що для того щоб дізнатися швидкість Інтернет -підключення досить почати завантажувати файл і подивитися на швидкість завантаження. Але насправді все трохи складніше. Звичайне завантаження файлу ніколи не дасть точних даних про швидкість Інтернет підключення. Насправді швидкість завантаження файлів залежить не тільки від вашого Інтернет-з’єднання. На швидкість також впливають настройки сервера, з якого ви завантажуєте файл. Більшість серверів значно обмежують швидкість віддачі файлів.

SpeedTest.net. Тому для тестування швидкості підключення використовують спеціальні сервіси. Одним з найпопулярніших сервісів для тестування швидкості Інтернет підключення є SpeedTest.net.

Як дізнатися швидкість інтернет підключення
Speedtest.net

Для того щоб протестувати швидкість Інтернет-з’єднання на сайті SpeedTest.net потрібно вибрати точку на карті, яка буде використана для тестування швидкості. Після цього почнеться тест швидкості, і через кілька секунд ви зможете побачити свій результат. Також почати тест можна простим натисканням на кнопку «Begin Test», в цьому випадку буде автоматично обрана найближча доступна точка для тестування швидкості. Для отримання достовірних даних про швидкість вашого Інтернету потрібно провести кілька тестів, кожен раз вибираючи різні точки на карті.

Як дізнатися швидкість інтернет підключення
Speedtest.net

Для того щоб отримати посилання на картинку з результатами тестування натисніть на кнопку «Share this result», яка з’явиться після закінчення тестування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися продуктивність комп'ютера

Торрент-мережі. Іншим досить надійним способом тестування швидкості Інтернет підключення є завантаження файлів з торрент-мережі. Для цього знайдіть на торрент-трекер файл, який роздає велика кількість користувачів. І почніть його завантаження. Завдяки тому, що завантаження файлу буде відбуватися одночасно з великої кількості джерел, ви зможете отримати швидкість близьку до максимально можливої.

Біти і байти

При цьому не потрібно плутати біти і байти. Швидкість Інтернет-з’єднання вимірюється в бітах (кілобітах, мегабитах), а швидкість завантаження файлів, найчастіше, в байтах (кілобайтах, мегабайтах). Один байт дорівнює 8 бітам. Тому для того щоб перевести швидкість в байтах в бітрейтом потрібно помножити результат на 8. Наприклад, якщо ваш торрент-клієнт показує швидкість 500 кБ / с (кілобайт в секунду), то швидкість вашого інтернет підключення 4000 кбіт / с. Для того щоб отримати результат в мегабитах ділимо це число на 1000, і того 4 Мбіт / с.

Чому швидкість Інтернет підключення нижче, ніж заявлена ​​провайдером

Отже, ви виміряли швидкість вашого Інтернет підключення і вона стабільно нижче, ніж та, яку обіцяє провайдер. Розглянемо ряд причин, які можуть призводити до такої проблеми.

  • Проблеми у провайдера. Найпростіша і очевидна проблема. Але перед тим як починати звинувачувати в усьому Інтернет провайдера потрібно переконатися, що низька швидкість це саме його вина.
  • Роутер. Якщо ви використовуєте роутер, причиною зниження швидкості може бути саме він. Дешеві роутери можуть досить значно обмежувати швидкість інтернет підключення.
  • Зараження комп’ютера вірусами. Переконайтеся, що проблеми з інтернетом не пов’язані з вірусами.
  • Фонові завантаження. Деякі програми можуть «по тихому» досить сильно завантажувати інтернет канал, завантажуючи оновлення або що то ще. В одній зі статей ми вже розповідали про те, як дізнатися яка програма використовує інтернет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися яку оперативної пам'яті підтримує материнська плата

Схожі статті

Як користуватися Скайпом

Scooby

Що таке бенкети і сиди в Торренте

Undershmidtther

Як обжати мережевий кабель

Bobby

Залишити коментар