25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Комп'ютерні мережі

Що таке RSS і як підписатися на RSS

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Часто користувачі, побачивши на сайті напис «Підпишись на RSS», запитують, що таке RSS і як на нього підписатися. Зараз ми максимально детально розглянемо RSS підписку, і спробуємо розібратися, для чого використовують дану технологію.

Зміст

  • Що таке RSS
  • Навіщо потрібен RSS
  • Що таке RSS рідер
  • Як підписатися на RSS

Що таке RSS

RSS це технологія, розроблена для отримання повідомлення про нові матеріали на сайті. Зараз практично будь-який сайт підтримує експорт нових матеріалів в формат RSS.

Як правило, на сайті розміщують посилання з написом «RSS підписка». Це посилання веде на RSS даного сайту. Також можуть використовуватися назви RSS канал, RSS фід, RSS стрічка або RSS потік. Ці вирази є синонімами і все описують один і той же.

Навіщо потрібен RSS

Як вже було сказано RSS використовується для отримання інформації про нові з’явилися статтях на сайті. Згадайте, як часто трапляється ситуація, коли ви, зустрівши цікавий сайт, додаєте його в закладки, а потім забуваєте. Технологія RSS покликана вирішити цю проблему.

Підписавшись на RSS, користувач отримує повідомлення про появу нових матеріалів на сайті. Таким чином зникає необхідність заходити на сайт для того щоб перевірити оновлення.

Більш того, підписавшись на RSS-стрічки всіх цікавих вам сайтів, ви будете отримувати повідомлення про всі оновлення на цих сайтах, причому це буде відбуватися в одному місці. Необхідність переглядати велику кількість сторінок зникне, буде досить зайти в ваш RSS рідер.

Що таке RSS рідер

RSS рідер це програма або онлайн сервіс. RSS рідер використовують для читання і управління RSS стрічками.

За допомогою RSS рідера ви можете сортувати ваші підписки по папках і переглядати їх, коли вам зручно. Напевно, найбільш популярним RSS рідером, на даний момент, є онлайн сервіс Google Reader (http://www.google.com/reader/).br/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке нетбук

Як підписатися на RSS

для того щоб підписати на RSS потрібно скопіювати адресу сторінки RSS-стрічки і вставити в ваш RSS рідер. Сторінка з RSS стрічкою може виглядати по різному, для прикладу розглянемо зовнішній вигляд RSS стрічки в браузері Mozilla Firefox.

Отже, ми скликали на посилання «RSS підписка» та потрапили на приблизно таку сторінку.

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Для того щоб підписатися на RSS копіюємо адресу сторінки, на якій ми зараз знаходимося і додаємо цю адресу в наш RSS рідер. Для прикладу покажемо, як це робиться в Google Reader.

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Заходимо в Google Reader і тиснемо кнопку «Підписатися».

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Після цього вставляємо адресу RSS стрічки і тиснемо на кнопку «Додати» і якщо ви зробили все правильно, ваша RSS стрічка з’явиться в розділі «підписки».

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Крім цього, якщо ви не хочете розбиратися з RSS рідером, але є необхідність отримувати повідомлення про нових матеріалах ви можете підписатися на RSS за допомогою вашої електронної пошти. Для цього існує велика кількість різних сервісів. Для прикладу розглянемо http://www.rss2email.ru/./p

Що таке RSS і як підписатися на RSS
Для того щоб підписатися на отримання RSS стрічки на пошту досить ввести адресу RSS стрічки, адреса електронної пошти та натиснути на кнопку «Додати» .

Схожі статті

Налаштування локальної мережі під Windows 7

Coolio

Забув пароль від WiFi

Pasha

Як заблокувати сайт на комп’ютері

Marina

Залишити коментар