23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Комп'ютерні мережі

Пошук схожих зображень в Інтернеті

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Іноді виникає необхідність знайти схожі картинки. Наприклад, у вас є фотографія і вам потрібно знайти її у великій якості для того щоб роздрукувати або поставити в якості шпалер на робочий стіл. Без використання спеціальних сервісів пошук схожих зображень в Інтернеті завдання зовсім не просте. У даній статті ми розглянемо кілька способів, які дозволять вам виконувати швидкий пошук схожих фотографій в Мережі.

Зміст

  • Використання пошукової системи Гугл
  • Використання сервісу tineye.com

Використання пошукової системи Гугл

Мало хто знає, але пошукова система Гугл дозволяє виконувати пошук схожих зображень в інтернеті. Для цього потрібно зайти на google.ru та перейти в розділ «Картинки». Також на цю сторінку можна потрапити за посиланням http://www.google.ru/imghp./p

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Після того як ви зайшли на сторінку Гугл Зображення можна приступати до пошуку схожих зображень. Для того щоб вибрати зображення для пошуку потрібно натиснути на значок у вигляді фотоапарата.

Пошук схожих зображень в Інтернеті
У вікні, ви можете вказати пряме посилання на потрібне зображення або завантажити зображення з комп’ютера.

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Також ви можете просто перетягнути потрібне зображення в браузер з робочого столу або будь-якої папки. Коли ви почнете перетягувати обраний файл, в браузері з’явиться повідомлення «Перетягніть зображення сюди». Файл з потрібним зображенням потрібно перетягнути прямо на цей текст.

Після цих маніпуляцій буде завантажено результати пошуку.

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Для того щоб переглянути знайдені схожі зображення потрібно натиснути на відповідне посилання в результатах пошуку .

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Як правило, знайдених схожих зображень дуже багато. Для того щоб знайти підходящу картинку скористайтеся функціями сортування, які розташовані в лівій частині сторінки. Ви можете впорядкувати картинки за датою публікації, розміром, кольором або типом.

Використання сервісу tineye.com

Якщо пошук схожих зображень в пошуковій системі Гугл не дав результатів можна скористатися іншими рішеннями. Наприклад, онлайн сервісом tineye.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безпечна робота в інтернеті: 10 простих правил

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Як і в попередньому випадку для того щоб знайти схожі зображення потрібно завантажити вихідне зображення. Для цього потрібно вказати пряме посилання на картинку або завантажити файл з комп’ютера. Функція простого перетягування файлу також працює.

Пошук схожих зображень в Інтернеті
Після того як зображення для пошуку завантажено сервіс видає результати пошуку схожих зображень. Доступно три способи сортування результатів: Best Match (Найкраще збіг), Most Changed (Найбільше змін), Biggest Image (Велике дозвіл).

Схожі статті

Як заблокувати сайт на комп’ютері

Marina

Як підключитися до FTP

Pasha

Як дізнатися свій пароль від Wi — Fi на Windows 10

Alfonso

Залишити коментар