25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Система

Як включити режим розробника в Windows 10

Як включити режим розробника в Windows 10
Після відкриття меню «Параметри» перейдіть в розділ «Оновлення та безпека — Для розробників». Також даний розділ можна відкрити скориставшись пошуком по меню «Параметри».

title=»Як включити режим розробника в Windows 10″ alt=»Як включити режим розробника в Windows 10″ width=»600″ height=»389″ />
В розділі «Для розробників» ви зможете вибрати один з трьох варіантів: «Додатки Microsoft Store», «Неопубліковані додатки» і «Режим розробника ». За замовчуванням, тут обраний варіант «Неопубліковані додатки», який дозволяє встановлювати додатки з магазину Microsoft Store і інших надійних джерел. Для того щоб включити режим розробника і отримати можливість встановлювати на Windows 10 додатки не з магазину, в даному меню потрібно вибрати варіант «Режим розробника».

Як включити режим розробника в Windows 10
Після включення режиму розробника з’явиться вікно, яке попереджає, що дана функція може знизити рівень захисту Windows 10. Для того щоб підтвердити включення натисніть на кнопку «Так».

Як включити режим розробника в Windows 10
Для того щоб зміни вступили в силу комп’ютер потрібно перезавантажити. Після перезавантаження ви зможете встановлювати додатки Windows 10 без використання магазину Microsoft Store.

В деяких випадках, при включенні режиму розробника операційна система Windows 10 може видавати помилку. Зазвичай така помилка супроводжується повідомленням «Не вдалося встановити пакет режиму розробника, код помилки 0x80004005». Якщо ви отримуєте таку помилку, то швидше за все, у вас якісь проблеми з підключенням до Інтернету. Можливо, Інтернет взагалі не працює, або доступ до серверів Microsoft блокується вашим брандмауером.

Також, в меню «Параметри» може з’являтися напис «Деякими параметрами керує ваша організація», при цьому включення режиму розробника буде заблоковано. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то спробуйте включити режим розробника через реєстр або групові політики.

Включення режиму розробника через реєстр Windows 10

Якщо перший спосіб з якихось причин не підходить, то ви можете включити режим розробника через реєстр Windows 10. Для цього вам знадобиться редактор реєстру . Дану програму можна запустити за допомогою команди «regedit». Натисніть комбінацію клавіш Windows-R, введіть команду «regedit» і натисніть клавішу введення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На ОС Windows встановлена пам'ять ОЗУ 8 ГБ, а є тільки 4 ГБ - що робити?

Як включити режим розробника в Windows 10
Також, в Windows 10 команду «regedit» можна виконати за допомогою меню «Пуск». Для цього відкрийте меню «Пуск», введіть «regedit» і натисніть на клавішу вводу.

Як включити режим розробника в Windows 10
Після цього, в редакторі реєстру Windows 10 потрібно відкрити розділ «HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionAppModelUnlock».

Як включити режим розробника в Windows 10
Далі в розділі «AppModelUnlock» потрібно створити два параметра DWORD з назвами: «AllowDevelopmentWithoutDevLicense» і «AllowAllTrustedApps».

Як включити режим розробника в Windows 10
Після чого для кожного з цих параметрів потрібно встановити значення 1, як на скріншоті внизу.

Як включити режим розробника в Windows 10
Для того щоб зміни вступили в силу, комп’ютер потрібно перезавантажити. Після перезавантаження Windows 10 повинна почати роботу в режимі розробника.

Включення режиму розробника через групові політики

Якщо у вас Windows 10 в професійній або корпоративної редакції, то замість редактора реєстру ви можете скористатися редактором групових політик. Для того щоб запустити «Редактор групових політик» натисніть комбінацію клавіш Windows-R, у вікні «Виконати» введіть команду «gpedit.msc» і натисніть на клавішу вводу.

Як включити режим розробника в Windows 10
В редакторі групових політик потрібно відкрити розділ «Конфігурація комп’ютера — Адміністративні шаблони — Компоненти Windows — Розгортання пакета додатків». В даному розділі потрібно знайти параметр «Дозволити розробку додатків магазину Windows» і перевести його в стан «Включено».

Як включити режим розробника в Windows 10
Після цього те ж саме потрібно зробити і з параметром «Дозволити установку всіх довірених додатків».

Як включити режим розробника в Windows 10
Після включення цих двох параметрів комп’ютер необхідно перезавантажити. Після перезавантаження Windows 10 повинна запрацювати в режимі розробника, і ви зможете встановити необхідні додатки.

Схожі статті

Як дізнатися, який Windows стоїть на комп’ютері

Dmitry

Як створити завантажувальну флешку Windows 10

Marina

Що робити якщо DNS сервер не відповідає на Windows 7 або Windows 10

Axel

Залишити коментар