22.4 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Ноутбуки

Як правильно використовувати ноутбук

Як правильно використовувати ноутбук
Ще одним вразливим місцем є матриця дисплея. Прямий удар по закритій або відкритій кришці ноутбука майже завжди призводить до пошкодження дисплея.

Також дуже важливо щоб під час роботи ноутбук не піддавався перегріву. Причин, які можуть призводити до перегріву, багато, зараз ми розглянемо найпоширеніші з них. Однією з найбільш типових проблем є установка ноутбука на м’яку поверхню. Це призводить до того, що все вентиляційні отвори на днище ноутбука закриваються. В результаті система охолодження не отримує достатню кількість холодного повітря і ноутбук починає перегріватися.

Крім цього свою лепту в перегрів ноутбука може вкласти закрита кришка. Справа в тому, що ноутбук всмоктує повітря не тільки через отвори в нижній частині корпусу, а й через клавіатуру. Тому не варто закривати кришку ноутбука під час його роботи, особливо якщо він стоїть на м’якій поверхні.

Як правильно використовувати ноутбук
Що стосується самого перегріву, то він може привести до пошкодження таких компонентів як відеокарта, північний або південний міст, жорсткий диск або навіть процесор.

Особливої ​​уваги заслуговує догляд за акумулятором ноутбука. Якщо використовувати ноутбук як попало, то акумулятор швидко втратить своє ємність.

По-перше, ноутбук можна заряджати не підходять зарядними пристроями. Це може привести до прискореної деградації акумулятора або навіть миттєвої поломки ноутбука.

Також слід стежити за температурним діапазоном. Більшість ноутбуків використовують Літій-іонні акумулятори. Даний тип акумуляторів боїться сильних перепадів температур. Робочим діапазоном вважається температура від 5 до 45 градусів, але оптимальною, для таких акумуляторів, є кімнатна температура.

Як правильно використовувати ноутбук
Слід якомога рідше піддавати ноутбук негативних температур. Працювати на морозі і зовсім протипоказано.

Останнє, що стосується експлуатації акумулятора це швидкий розряд. В результаті швидкого розряду акумулятора наноситься більшої шкоди, ніж при звичайному розряді. Тому не варто грати в комп’ютерні ігри на ноутбуці, який не підключений до мережі електроживлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ноутбук перегрівається і вимикається: що робити?

Схожі статті

Заміна жорсткого диска в ноутбуці

Maxim

Чому гальмує ноутбук

Undershmidtther

Як включити тачпад на ноутбуці

Maxim

Залишити коментар