24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Ноутбуки

Як додати яскравість на ноутбуці

Як додати яскравість на ноутбуці
Після відкриття вікна «Центр мобільності Windows» в ньому потрібно знайти функцію «Яскравість екрану» і перемістити повзунок таким чином, щоб додати яскравість до відповідного вам рівня.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580226894_Kak-pribavit-yarkost-na-noutbuke_1.png» title=»Як додати яскравість на ноутбуці» alt=»Як додати яскравість на ноутбуці» width=»600″ height=»177″ />
Також з вікна «Центр мобільності Windows »можна управляти іншими функціями. Наприклад, тут можна змінити гучність звуку або відключити бездротові мережі.

Варіант № 2. Додайте яскравість за допомогою клавіш на клавіатурі.

Другий спосіб додавання або зменшення яскравості екрану на ноутбуці це використання спеціальних комбінацій клавіш. Уважно огляньте клавіатуру вашого ноутбука і знайдіть клавіші зі значками яскравості (значок у вигляді сонця). Ці клавіші потрібно натискати разом з клавішею Fn, яка знаходиться поруч з лівим CTRL.

Як додати яскравість на ноутбуці
Якщо не миєте знайти потрібні клавіші, то спробуйте пошукати інформацію про це в інструкції від ноутбука. Можливо там вказані клавіші для управління яскравістю екрану.

Налаштуйте автоматичне керування яскравістю екрана.

Для того щоб автоматичне керування яскравістю не дратувало вас, ви можете змінити його настройки. Для цього відкрийте Панель управління і перейдіть в цей розділ:

  • Система і безпека — Електроживлення — Налаштування відключення дисплея.

Тут можна вказати який рівень яскравості екрана повинен використовуватися при роботі від батареї і мережі жлектропітанія.

Як додати яскравість на ноутбуці
Наприклад, ви можете вказати 50% яскравості при роботі від батареї і 100% яскравості при роботі від мережі. Також тут можна управляти і іншими економящемі енергію функціями:

  • Затемнити дисплей — час бездіяльності після якого яскравість екрану буде знижуватися до мінімальної;
  • Відключити дисплей — час бездіяльності після якого екран ноутбука буде повністю вимикатися;
  • Перекладати комьпютер в сплячий режим — час бездіяльності після якого ноутбук завершує роботу і переходить в сплячий режим;
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відключити мікрофон на ноутбуці

Потрібно відзначити, що всі ці настройки застосовуються тільки до поточного плану електроживлення. Зверніть увагу, в верху даного вікна написано «Змінити настройки плану» Збалансований ». Це означає, що для двох інших планів електроживлення (Економія енергії і Висока продуктивність) потрібно налаштувати яскравість екрану для роботи від батареї і мережі. При бажанні ви можете вказати однакові рівні яскравості екрану для всіх планів електроживлення.

Схожі статті

Як налаштувати мікрофон на ноутбуці

Marina

Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI

Serega

Як зайти в БІОС на ноутбуці

Coolio

Залишити коментар