24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Ноутбуки

Чому гальмує ноутбук

Чому гальмує ноутбук
На перший погляд кількість вільного місця на системному диску не повинно впливати на швидкість роботи. Але, насправді вплив є, причин цьому декілька:

  • Операційна система і програми не можуть зберігати результати своєї роботи;
  • Операційна система і програми не можуть зберегти власні настройки;
  • Операційна система і програми не можуть записувати тимчасові файли в папки TEMP;
  • Сильна фрагментація файлів.

на щастя, проблема з нестачею місця вирішується досить просто. Якщо ваш ноутбук гальмує через нестачу здатного місця, то вам потрібно виконати наступні процедури:

  • Очистити папку з завантаженнями, яка знаходиться за адресою C: UsersUser_nameDownloads;
  • Очистити папку «Мої документи» за адресою C: Users User_name Documents;
  • Очистити робочий стіл;
  • Очистити кошик;
  • Очистити тимчасові файли;
  • Видалити непотрібні програми;

Більш докладно про це можна почитати в нашій статті про те, як почистити диск C.

Причина № 2. Віруси.

Віруси це ще одна дуже популярна причина, чому тор мозіт ноутбук або ПК. Якщо ви перевірили кількість здатного місця і з цим все в порядку, то наступне, що потрібно зробити, це перевірити ноутбук на віруси.

Якщо у вас немає антивіруса, то краще за все встановити пробну версію якого ні будь платного антивіруса і перевірити з його допомогою комп’ютер. Наприклад, можна встановити Касперського або Доктор Веб.

Чому гальмує ноутбук
Чому саме пробну версію платного антивіруса? Платні антивіруси на голову вище безкоштовних. Це факт. А якщо ваш комп’ютер вже серйозно заражений, то вам потрібен хороший антивірус. Після перевірки і видалення вірусів можете перейти на використання безкоштовного або придбати ліцензію (це не так дорого як здається).

Якщо ж у вас вже є антивірус, але ноутбук гальмує і є підозри на те, що він піддався зараженню вірусами, то варто спробувати перевірити його за допомогою безкоштовних антивірусних сканерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Google запатентував ноутбук з подвійним екраном

Такі сканери випускаються багатьма антивірусними компаніями. Наприклад, ви можете використовувати Dr.Web CureIt! або Kaspersky Virus Removal Tool.

Причина № 3. запущених занадто багато програм.

Багато програм при установці записують себе в автозавантаження і потім автоматично запускаються при кожному включенні комп’ютера. При цьому далеко не всім з них дійсно необхідно постійно працювати. Таким способом розробники програм намагаються привчити користувача використовувати свою програму і як результат підвищити її популярність.

В результаті такого безвідповідального поведінки розробників програм складається ситуація, коли на комп’ютері користувача накопичується велика кількість програм в автозавантаженні. Всі ці програми запускаються при кожному включенні, сповільнюючи роботу комп’ютера. А ноутбуки в такій ситуації починають гальмувати навіть більше ніж звичайні ПК. Адже в них використовуються мене продуктивні процесори і менший обсяг оперативної пам’яті.

Для того щоб вирішити проблему з гальмами ноутбука через автозавантаження, її необхідно почистити. Для цього потрібно натиснути Windows + R і у вікні ввести команду MSCONFIG.

Чому гальмує ноутбук
Після цього перед вами з’явиться вікно «Конфігурація системи». Тут потрібно перейти на вкладку «Автозавантаження» і зняти позначки з програм, які не повинні завантажуватися при включенні комп’ютера.

Чому гальмує ноутбук
Більш докладно про це можна прочитати в нашій статті «Як відключити автозавантаження».

Схожі статті

Як вибрати комп’ютер для будинку

Serega

Як підключити колонки до ноутбука

Axel

Як дізнатися модель ноутбука

Megusta

Залишити коментар