24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Ноутбуки

Як збільшити оперативну пам’ять на ноутбуці

Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці
В лівому верхньому кутку програми є меню, що випадає зі списком доступних слотів. Перегляньте інформацію для всіх доступних слотів. Якщо для слота немає інформації, значить, він порожній, і в нього можна встановити додаткову планку оперативної пам’яті.

Крок № 2. Шукаємо інформацію щодо максимального об’єму оперативної пам’яті.

Перед тим як щось купувати, потрібно з’ясувати, який максимальний обсяг оперативної пам’яті підтримує материнська плата вашого ноутбука. Для цього потрібно зайти на сайт виробника вашого ноутбука і знайти там інформацію щодо максимального об’єму оперативної пам’яті.

Крок № 3. Вибираємо оперативну пам’ять.

Грунтуючись на отриманій раніше інформації можна приступати до вибору оперативної пам’яті. Якщо у вашому ноутбуці є вільний слот, то вам необхідно вибрати тільки одну планку оперативної пам’яті. Вона повинна бути такого ж типу (зазвичай це DDR3) і бажано такого ж обсягу, як і ті, які вже встановлені в ноутбук. Частота оперативної пам’яті може бути такою ж або більшою. Якщо встановите пам’ять з більшою частотою, то вона буде працювати на частоті більш повільних планок оперативної пам’яті.

Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці
Якщо ж у вашому ноутбуці зайняті всі слоти для пам’яті. Те, вам доведеться міняти вже встановлені планки на нові. В такому випадку краще всього замінити відразу все планки. Так, щоб після збільшення оперативної пам’яті все планки були однакового обсягу. Наприклад, якщо у вашому ноутбуці встановлено 2 планки по 2 гігабайти, то є сенс замінити їх на 2 планки по 4 (або по 8) гігабайт. Таким чином, ви збільшите обсяг оперативної пам’яті на ноутбуці з 4-х до 8 (або 16) гігабайт.

Також не можна забувати, що оперативна пам’ять для ноутбуків випускається в форм-факторі SO-DIMM. Звичайні планки пам’яті для настільних ПК не підійдуть. Більш докладно про це можна почитати в нашій статті про вибір оперативної пам’яті, а також в статті про типи оперативної пам’яті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підібрати оперативну пам'ять для комп'ютера

Крок № 4. Установка оперативної пам’яті в ноутбук.

Самий відповідальний етап це установка оперативної пам’яті в ноутбук. Для початку вимкніть ноутбук, від’єднайте кабель живлення і зніміть акумулятор. Після цього вам необхідно отримати доступ до оперативної пам’яті. У більшості випадків оперативна пам’ять доступна під невеликою кришкою на задній стороні ноутбука. Кришка фіксується декількома гвинтами, які потрібно відкрутити викруткою.

Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці
Якщо окремої знімається кришки немає, значить, для доступу до оперативної пам’яті доведеться розбирати весь ноутбук. В цьому випадку для збільшення оперативної пам’яті краще звернутися в сервісний центр.

Самі планки оперативної пам’яті фіксуються засувками. Ці засувки потрібно трохи відсунути, після чого планка оперативної пам’яті трохи підніметься і її можна буде зняти. Установка планки відбувається аналогічним чином. Її потрібно вставити в слот і притиснути для того щоб спрацювали засувки.

Схожі статті

Як зменшити яскравість на ноутбуці

Scooby

Як збільшити яскравість на ноутбуці

Pasha

Як включити Wi — Fi на ноутбуці

Andrey

Залишити коментар