24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Ноутбуки

Як дізнатися який процесор на ноутбуці

Як дізнатися який процесор на ноутбуці
Якщо на вашому робочому столі немає іконки «Комп’ютер», то ви можете відкрити це вікно за допомогою Панелі управління. Для цього відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека — Система».

Спосіб № 2. Диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв це утиліта, яка доступна в будь-якої версії Windows. З її допомогою можна отримати інформацію про всіх компонентах вашого комп’ютера. Найпростіший спосіб відкрити Диспетчер пристроїв, це скористатися пошуком. Відкрийте меню Пуск або стартовий екран (якщо у вас Windows 8) і введіть в пошук фразу «Диспетчер пристроїв». Також Диспетчер пристроїв можна відкрити за допомогою команди «mmc devmgmt.msc».

Як дізнатися який процесор на ноутбуці
Після відкриття Диспетчера пристроїв розкрийте список процесорів, і ви побачите назву процесора.

Спосіб № 3. засіб діагностики DirectX.

засіб діагностики DirectX, це ще один спосіб дізнатися який процесор на ноутбуці без установки додаткових програм. Для того щоб запустити цю утиліту відкрийте меню «Виконати» (комбінація клавіш Windows + R) і введіть команду «dxdiag».

Як дізнатися який процесор на ноутбуці
Після використання команди «dxdiag» перед вами з’явиться вікно з основними відомостями про ваш ноутбуці. Тут є і назва моделі вашого процесора.

Спосіб № 4. Сторонні програми.

Також ви можете дізнатися, який процесор встановлений на ноутбуці за допомогою сторонніх програм. Найкраще для цих цілей підходить програма CPU-Z.

Як дізнатися який процесор на ноутбуці
Дана програма створена для отримання вичерпної інформації про процесор. З її допомогою ви зможете дізнатися не тільки назву процесора, але і всі його характеристики. Програма CPU-Z є повністю безкоштовною, тому її можна завантажити з офіційного сайту.

Спосіб № 5. BIOS.

Якщо на вашому ноутбуці поки не встановлена ​​операційна система, або вона не працює , то ви можете дізнатися назву процесора через BIOS. Для цього увійдіть в BIOS і знайдіть там інформацію про систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися яку оперативної пам'яті підтримує материнська плата

Як дізнатися який процесор на ноутбуці
Крім назви процесора, в BIOS можна дізнатися характеристики процесора, оперативної пам’яті і жорстких дисків.

Схожі статті

Як зайти в БІОС на ноутбуці

Coolio

Що краще для будинку ноутбук або комп’ютер

Alex

Як включити Wi — Fi на ноутбуці

Andrey

Залишити коментар